Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Sahneden düşüp yaralanan Kibariye’den nazar boncuklu paylaşım!

Mavikadin>Magazin>Sahneden düşüp yaralanan Kibariye’den nazar boncuklu paylaşım!

Şarkılarını söylediği sırada sahneden düşüp hastaneye kaldırılan Kibariye, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dikkat çekti.

Sahneden düşüp yaralanan Kibariye’den nazar boncuklu paylaşım!

Mersin’de konser veren 62 yaşındaki şarkıcı hayranının sahneye atlaması sonucunda yüksek platformdan düşerek apar topar hastaneye kaldırılmıştı. Hastanede tedavisi tamamlandıktan sonra taburcu edilen ünlü şarkıcıdan günler sonra ilk paylaşım geldi.

AMAN NAZAR DEĞMESİN

İhlas Haber Ajansı’nda yer alan haberde; ünlü sanatçı için sahneye çıkan bir hayranı ona doğru koştuğu sırada koruması olduğu değerlendirilen şahsın müdahalesi sırasında darbe aldı, yaklaşık 2 metre yükseklikteki sahneden aşağı düştü.

Sahneden düşüp yaralanan Kibariye’den nazar boncuklu paylaşım!

Kibariye’nin sahneye düştüğü anlar saniye saniyesine sosyal medyada yayıldı. Apar topar hastaneye kaldırılan Kibariye’den günler sonra ilk paylaşım geldi. Ünlü sanatçı Instagram hesabından sevenleri ile paylaştığı fotoğrafına azar boncuğu eklemeyi ihmal etmedi.

 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sevim Kipritçi
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...