Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Sahnelerden kozmetik markasına! Berdan Mardini, bütün mal varlığını bu işe yatırdı…

Mavikadin>Magazin>Sahnelerden kozmetik markasına! Berdan Mardini, bütün mal varlığını bu işe yatırdı…

Ünlü şarkıcı Berdan Mardini, Survivor yarışmasına katılarak gündem olmuştu, Yarışma şartlarına dayanamayan Mardini adaya erken veda etmek zorunda kaldı. Evine döner dönmez işe yoğunluk veren ünlü şarkıcı radikal bir kararla sektör değişikliğine gitti.

Sahnelerden kozmetik markasına! Berdan Mardini, bütün mal varlığını bu işe yatırdı…

Lüks alışveriş merakını bırakan Berdan Mardini, evini ve arabasını satarak kendi adına kurduğu kozmetik markasına yatırım yaptı. Ünlü şarkıcı sahnelerin yanı sıra yeni bir iş sektörüne daha giriş yaptı.

MARKASININ ÜRÜNLERİ İLE TEK TEK İLGİLENİYOR

Ünlü şarkıcı Berdan Mardini, Survivor 2023 yarışmasına büyük umutlarla gitmiş ancak ada şartlarına dayanamayarak erken veda etmek zorunda kalmıştı. Eve döndüğünde sosyal medyapaylaşımları ile dikkat çeken türkücü, Instagram hesabından kozmetik markasına hazırlık yaparken çekilen görüntülerini paylaştı.

Sahnelerden kozmetik markasına! Berdan Mardini, bütün mal varlığını bu işe yatırdı…

Verdiği bir röportajda markası ile ilgili 'Evlerimi ve otomobillerimi satıp kozmetik markama yatırdım. Ben de bilirdim paramı dolara yatırıp rahat hayat sürmeyi ama vatanıma fayda sağlayacak, istihdam yaratacak adımlar attım" ifadelerini kullandı

Kaynak : Mavi Kadın
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...