Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Sanatçı Mustafa Keser, depremzedelere moral gecesinde havuza düştü

Mavi Kadın>Magazin>Sanatçı Mustafa Keser, depremzedelere moral gecesinde havuza düştü

Sanatçı Mustafa Keser, afetzedelere moral gecesinde sahne aldı. Havuz kenarındaki masaların yanından geçip seyircisini selamlayan Keser, kendisini bir anda havuzda buldu. Ünlü sanatçı, havuzdan çıktıktan sonra spor kıyafetiyle yeniden sahneye çıktı.

Sanatçı Mustafa Keser, depremzedelere moral gecesinde havuza düştü

6 Şubat’ta Kahramanmaraş merkez üssü olan 7,7 ve 7,6 büyüklüğünde iki büyük deprem meydana gelmişti. Türkiye tek yürek olmuş ve depremden etkilenen 10 ilimize yardımlar gitmeye başlamıştı. Herkesin iyilikte adeta birbiriyle yarıştığı bu zor günlerde sanatçılar da ellerinden geleni esirgemedi. 

Türkücü Mustafa Keser de Aydın’ın Kuşadası ilçesine gelen depremden etkilenen vatandaşlar için Kadınlar Denizi'ndeki otelde, Kuşadası Gönüllüsü Genç Esnaf ve İş İnsanları Derneği (KUGEİD) tarafından düzenlenen moral gecesinde sahne alarak destek verdi.

HAVUZA DÜŞTÜ

Moral gecesinde bir müddet depremden etkilenen çocuklarla ilgilenen sanatçı, daha sonra misafirlerin masalarının yanından selam vererek ilerlerken ayağı takılınca dengesini sağlayamayıp havuza düştü. Mustafa Keser'in suya düşmesinin ardından  bir genç hemen havuza atlayarak sanatçıyı kurtarmaya çalıştı.

Sanatçı Mustafa Keser, depremzedelere moral gecesinde havuza düştü

Sanatçı Mustafa Keser, depremzedelere moral gecesinde havuza düştü

YENİDEN SAHNEYE ÇIKTI

Gecede bulunan izleyiciler Mustafa Keser'e yardım etti ve ünlü isim havuzdan çıkartıldı. Sanatçı, daha sonra üzerindeki takım elbiseyi çıkartıp spor bir kıyafet giyerek yeniden sahneye çıktı.

Sanatçı Mustafa Keser, depremzedelere moral gecesinde havuza düştü

Mustafa Keser sahnede depremle ilgili şunları söyledi;

"Allah yardımcınız olsun. Ben Elazığlıyım, 'Bizim oralarda varını veren utanmaz' derler. Varını verene ne mutlu. Bütün ülkemizin olduğu gibi ben de sizin yanınızda olmak için buradayım. Gönül isterdi ki musikimizle sizin karşınıza çıkayım. İnşallah yaralarımızı sardıktan sonra yeniden birlikte oluruz. Allah kimseye yaşatmasın. Acınızı biliyoruz biz de zamanında Elazığ’da depremler yaşadık. Bu depremlerden ders almak ve işimizi daha düzgün yapmak gerekir. Bundan da ders almazsak yuh olsun bize."

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...