Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Sandık Kokusu 22. bölümde Deniz kaçırıldı! Atilla'nın kurtarma planına Karsu'dan sert tepki

Mavi Kadın>Diziler>Sandık Kokusu 22. bölümde Deniz kaçırıldı! Atilla'nın kurtarma planına Karsu'dan sert tepki

Show Tv'de yayınlanan  Sandık Kokusu 22. bölümde Karsu'nun çocuğu Deniz kaçırıldı. Deniz'i kurtarmak için Atilla'nın yaptığı plan ise Karsu'yu çileden çıkarttı. Çıkmazın eşiğine gelen Karsu ayrıca, Reha'nın açtığı velayet davası ile de sarsıldı. Sandık Kokusu son bölümde neler olacak?

Sandık Kokusu 22. bölümde Deniz kaçırıldı! Atilla'nın kurtarma planına Karsu'dan sert tepki

Show Tv'de Çarşamba akşamları yayınlanan Sandık Kokusu 22. bölümde, Karsu'nun oğlu Deniz, Süleyman tarafından kaçırıldı. Deniz'i kurtarmak için Atilla, Süleyman ile bir sevkiyat anlaşması yaptı. Bu çıkmaz Karsu'yu çok sinirlendirdi. Sandık Kokusu son bölümde ner olacak?

Sandık Kokusu 22. bölümde Deniz kaçırıldı! Atilla'nın kurtarma planına Karsu'dan sert tepkiFotoğraflar: Show Tv

SANDIK KOKUSU 22. BÖLÜMDE DENİZ KAÇIRILDI

Deniz, okul bahçesinden kaçırıldı. Reha ile Karsu ise kavga etti. Reha, "Senin evladını okulun bahçesinden kaçırıyorlar, senin ruhun duymuyor Karsu! Ya sen nasıl bir annesin?" diye bağırınca Karsu ise, "Çocuğu okula bırakan sensin. Delirtme beni!" diye telefonda haykırdı. 

Deniz'i kaçıran ise Süleyman'dır. Atilla Hasan Bey'e, "Şu an Deniz o herifin elindeyse senin yüzünden. Ne yapılacaksa ben yapacağım. Gideceğim ve ben halledeceğim!" dedi. Atilla gitti ve Süleyman ile son bir sevkiyat anlaşması yaptı. Karsu bu duruma çok sert tepki gösterdi. Hasan kitapçı dükkanına gelir ve bir telefon görüşmesi gerçekleştirir. Bu görüşmeyi çaktırmadan kitapçıdan ayrılır. Süleyman'ın söylediklerini yapmaktan başka çareleri kalmaz.

Sandık Kokusu 22. bölümde Deniz kaçırıldı! Atilla'nın kurtarma planına Karsu'dan sert tepki

FİLİZ'DEN HASAN'A SİTEM

Filiz de Hasan Bey'e, "Yalanlar silsilesi ile hayatımıza girdiniz. Anladık, tamam. Ama bu kabul edilebilir bir şey değil. Küçücük bir çocuk kaçırıldı." diye sitem etti. 

Sandık Kokusu 22. bölümde Deniz kaçırıldı! Atilla'nın kurtarma planına Karsu'dan sert tepki

SANDIK KOKUSU'NDA REHA, KARSU'YA VELAYET DAVASI AÇTI

Süleyman'dan kurtarılan Deniz annesine kavuşur. Ona daha fazla üzülmesin diye yaşadıklarını anlatmak istemese de büyük bir travmanın altında ezilmektedir. Bunun ise saklanması mümkün değildir. Bu arada yaşanan tüm bu olayların üzerine Reha, çocukların velayetini almak için dava açar. Karsu, "Çocuklarımı benden alamazsın Reha!" diye bağırır. 

Kaynak : Mavikadın
Editör : Fatma Zeybek
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...