Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Sandık Kokusu'nda heyecanlandıran transfer: Diziye Uğur Yücel geliyor!

Mavi Kadın>Magazin>Sandık Kokusu'nda heyecanlandıran transfer: Diziye Uğur Yücel geliyor!

Show TV'nin beğenilen dizilerinden Sandık Kokusu'na önemli bir oyuncu dahil oluyor. Ekranların oldukça yüksek reytingleri olan dizisine, Uğur Yücel sürprizi seyirciyi heyecanlandırdı.

Sandık Kokusu'nda heyecanlandıran transfer: Diziye Uğur Yücel geliyor!

Ekranların en çok izlenen dizilerinden Sandık Kokusu'nun; Demet Akbağ, Özge Özpirinçci, Metin Akdülger, Necip Memili ve Meriç Aral gibi deneyimli oyuncularla güçlendirilmiş kadrosuna büyük bir isim katılıyor.

SANDIK KOKUSU'NA UĞUR YÜCEL GELİYOR

Uğur Yücel, senaryosu Melis Civelek ve Zeynep Gür tarafından kaleme alınan ve O3 Medya tarafından üretilen Sandık Kokusu adlı dizide yer almaya hazırlanıyor. Anlaşmaların yapıldığı ve imzaların atıldığı gelen haberler arasında yerini aldı.

Usta aktör Uğur Yücel, dizide Metin Akdülger'in canlandırdığı Atilla'nın babası Hasan karakterini oynayacak.. Hasan karakterinin hikâyeye yeni bir boyut kazandıracağı ve dengeleri sarsacağı bildiriliyor. Yücel'in, diziye 13. bölümde katılması planlanıyor.

Sandık Kokusu'nda heyecanlandıran transfer: Diziye Uğur Yücel geliyor!

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...