Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Şarkıcı Ege'den kötü haber: Sesini kaybetti

Mavikadin>Magazin>Şarkıcı Ege'den kötü haber: Sesini kaybetti

Bir dönemin önemin ünlü pop şarkıcısı Ege, yaşadığı bir travma sonucunda sesini kaybettiğini ve uzun bir süredir tedavi gördüğünü dile getirdi.

Şarkıcı Ege'den kötü haber: Sesini kaybetti

Türkiye'deki Akdeniz müziğinin önemli isimlerinden olan şarkıcı Ege, kendine özgü ses rengi ve şarkı tarzıyla tanınıyor. 'Yaz Aşkım', 'Delice Bir Sevda', 'Sevildiğini Bil Yeter' gibi unutulmaz parçalarla bilinen, 90'lı yılların popüler şarkıcılarından Ege, yaşadığı zor günleri anlattı. Sesini kaybettiğini açıklayan Ege, tedavi gördüğünü açıkladı.

KAHRAMANMARAŞ DEPREMİNDEN SONRA SESİNİ KAYBETTİ

Son olarak 2020 yılında 'Sen Var Ya' adlı son albümünü müzik severlerle paylaşan ünlü sanatçı, uzun bir süredir albüm çalışmalarına odaklanmıştı. Ege, Kahramanmaraş merkezli iki büyük yıkıcı depremden etkilenerek başına gelen acı olayı anlattı.

Şarkıcı Ege'den kötü haber: Sesini kaybetti

Sacitaslan.com'un haberine göre; şarkıcı Ege yaşadıklarını şu sözlerle anlattı; "Depremle beraber bir travma oluştu ve uzun bir süre sesim çıkmadı. İki ay bekledim ama açılmayınca şimdi ses terapisine başladım. Ajda Pekkan'ın da ses koçu olan bir doktorumuz var, ona geliyorum. Beş, altı ders aldık. Geçenlerde ilk konserimizi verdik, işe yaramış. Psikolojik sebeple, üzüntüden oldu" dedi ve ekledi;

"Ülke olarak üzüntü dolu günlerden geçtik. Zaten o dönem konserlerimi de iptal etmiştim, içimden söylemek gelmiyordu. Üzüntüden fazla kasmışım kendimi; bel ve boyun fıtığım ve ayrıca omuzlarda yırtık oldu. Ağır travma oldu benim için. Allah bir daha ülkemize göstermesin inşallah. Ben de depremde yakın dostlarımı kaybettim."

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...