Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Şarkıcı Hatice oy kullanmaya gelin gibi gitti gündeme oturdu

Mavikadin>Magazin>Şarkıcı Hatice oy kullanmaya gelin gibi gitti gündeme oturdu

Daha önce 2019 yılında sandık başına giderken yaptığı kıyafet kombiniyle dikkat çeken şarkıcı Hatice, bu seçimde de beyaz renkte kıyafetler içinde sandık başına gitti. Bu haliyle gündem olan şarkıcının çakma çantası sosyal medyanın diline düştü.

Şarkıcı Hatice oy kullanmaya gelin gibi gitti gündeme oturdu

Şarkıcı Hatice, yine sandık başında dikkat çekmeyi başardı. Geride bıraktığımız günlerde tarafını açıklayan ve Kemal Kılıçdaroğlu'na oy vereceğini duyuran ünlü isim, bugün sabahın erken saatlerinde oy kullanmak üzere kayıtlı olduğu sandığa gitti. Burada oy atarken kameraya poz veren ünlü isim sosyal medyanın diline düştü.

HATİCE'NİN OY KULLANMA KOMBİNİ

2019 yılındaki seçime siyahlar içinde giden ünlü isim, 2023 seçimlerine gelin gibi geldi. Beyaz elbise, beyaz saç aksesuarı, tül eldiven ve köpeği ile oy kullanmaya gelen Hatice, en çok da orijinal olmadığı iddia edilen Hermes marka çantasıyla gündem oldu. Gelin gibi giyinen şarkıcı, imitasyon çantasıyla sosyal medyanın diline düştü. 

Şarkıcı Hatice oy kullanmaya gelin gibi gitti gündeme oturdu

HATİCE KİMDİR?

Hatice Çarpar veya tanınan adıyla Hatice (d. 6 Aralık 1978), Türk şarkıcıdır.

Hayatı

6 Aralık 1978'de İzmir'in Narlıdere ilçesinde doğdu. Müziğe düşkün olan ailesi henüz küçük yaşta iken bu konudaki yeteneğini keşfederek üzerine eğilmesi için teşvik ettiler. Aile toplantılarında ve düğünlerde amatörce şarkı söyleyerek başladığı müzik hayatına İner misin Çıkar mısın? isimli yarışma programında müzik dalında birinci seçilerek profesyonelce devam etme şansını yakaladı.

ATV televizyonundan gelen sunuculuk teklifi ile bir süre Çürük Elma programını sunduktan sonra müziğe olan ilgisinin daha ağır basması sonucunda Eyüpsultan Musiki Cemiyeti’ne kayıt oldu ve Nejat Yertut’tan ders aldı. Aynı zamanda Arif Sağ Müzik Okulu’na devam ederek müzik üzerine akademik kariyerinin yeterince olgunlaştığı kanısına vardıktan sonra profesyonel çalışmalara başladı.

 

 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...