Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Şarkıcı Mehtap Yılmaz Amsterdam’da hırsızlık olayı ile sarsıldı!

Video>Yaşam>Şarkıcı Mehtap Yılmaz Amsterdam’da hırsızlık olayı ile sarsıldı!
Bir zamanların reyting rekortmeni yarışması Popstar’da ortalığı kasıp kavuran Mehtap Yılmaz, Amsterdam’da tatil yaparken soyuldu. Hırsızlığa uğrayan Yılmaz, sosyal medya hesabından sitem etti.

Popstar Alaturka yarışmasında birinci olarak büyük bir çıkış yakalayan ve müzik kariyerine devam eden Mehtap Yılmaz, tarzı ve sesi ile dikkat çekiyor. Arabeks tarz şarkılar söyleyen Yılmaz, geniş hayran kitlesine ulaşmayı başardı.

Mehtap Yılmaz, katıldığı bir programda ‘Bergen’ filminde kendisinin yer alması gerektiğini güçlü bir sesin söylemesi gereken şarkılar olduğunun altını çizmişti. O dönem açıklamaları ile gündeme gelen Yılmaz, Amsterdam tatilinde hırsızların hedefi oldu.

SOSYAL MEDYA HESABINDAN SİTEM ETTİ

Mehtap Yılmaz'ın park halinde bıraktığı aracının camı kırılarak içindeki her şey çalındı. Yaşadığı kötü olayı Instagram hesabından çektiği video ile anlatan Yılmaz, şu notu düştü:

“Amsterdam maceramın sonunda soyuldum arkadaşlar. Valizim, pasaportum, param, çantam…  Şu anda üstümdekilerle kaldım. Arabayı güvenli otoparkta patlatmışlar. Arabanın camını kırmışlar. Büyük camı kırmamış, en azından küçük camı kırmış, çok düşünceliymiş. Tutanak tutturduk. Allah'ın izniyle yeniden pasaportumu çıkaracağım. Çok sinirliyim arkadaşlar. Maalesef soyulduk.”


Editör : Sevim Kipritçi