Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Selen Görgüzel'den inanılmaz iddia! Usta sanatçının tacizine uğradığını itiraf etti

Mavi Kadın>Magazin>Selen Görgüzel'den inanılmaz iddia! Usta sanatçının tacizine uğradığını itiraf etti

Magazin dünyasının dikkat çeken isimlerinden biri olan Selen Görgüzel, son katıldığı programda şok edici açıklamalarda bulundu. Ünlü isim, yıllar önce bir dizi setinde yaşadığı taciz olayını itiraf etti.

Selen Görgüzel'den inanılmaz iddia! Usta sanatçının tacizine uğradığını itiraf etti

Ünlü oyuncu ve yönetmen Hamdi Alkan ile boşanmasının ardından adından sıkça söz ettiren Selen Görgüzel, magazin dünyasında çok konuşulacak adımlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Görgüzel, sosyal medyadaki gönderileri bir yana, katıldığı programlardaki çarpıcı açıklamalarıyla da herkesi şaşkına çevirmeyi başarıyor. Sözlerinde, evli bir adamı sevdiğini ancak bu duyguları içinde yaşadığını ifade eden Görgüzel, KRT televizyonunda yayınlanan Mevzu Gündem programına katıldı.

SELEN GÖRGÜZEL'DEN IŞIN KARACA AÇIKLAMASI

Görgüzel, ünlü şarkıcı Işın Karaca ile yaşadığı anlaşmazlıklardan "Işın Karaca ile bir sorunum yok" diyerek bahsederken, yaşadığı anlaşmazlıklar nedeniyle eleştirilmesine "aptal olmak yerine kurnaz olmayı tercih ederim" demesi gündemi hareketlendirecek gibi görünüyor.

TACİZ EDİLDİĞİNİ AÇIKLADI

Bu arada, Ece Erken ve Işıl Donat'ın sunduğu programda şok edici açıklamalarda bulunan Selen Görgüzel, Erken'in "hiç tacize uğradınız mı?" sorusuna doğrudan "evet" yanıtı verdi.

Ünlü oyuncu, bir televizyon dizisi setinde tacize uğradığını açıkladı. "Çok ciddi ve travmatik bir deneyim yaşadım. 2009 yılında yaşandı, oynadığım bir dizide hem yönetmen hem de bir oyuncu tarafından yaşandı. Çok korkunç bir şeydi. Fiziksel tacize maruz kaldım. İsimlerini açıklamayacağım. Mahkemeye başvurdum, davayı kazandım. Sonrasında o dizi yayından kaldırıldı." dedi.

'Sonra bir süre iş bulamadım ve 'problemli oyuncu' olarak etiketlendim. 'O kız sorunlu biridir' denildi. Bu kızın sorunu şuydu: O kız, annesiyle birlikte 10 yaşındaki kızını Samsun'da bırakıp ekmek parası için mücadele ederken, iki erkek tarafından obje gibi bakılarak vahşi duygularla tacize uğrayan kadına yardım etme çabam nedeniyle sorunlu olarak kabul edildim.' dedi.

Eleştirenlerin sonradan özür dilediğini belirten Görgüzel; "aynı durumları onlar da yaşadı" şeklinde konuştu. Bu kişilerin kendisine "reklam yapıyorsun diye düşündük" dediklerini de aktardı.

Ünlü oyuncu, 'O adamın çalıştırdığı kişiler hem parasını alamamış hem de tacize uğramıştı' şeklinde ifade etti ve 'karma' olarak vurguladı. Aynı zamanda 'Bu duruma karşılık vermediğim için işten çıkarıldım. Medyaya açıklama yaptılar, 'başaramadık, işten çıkardık' diye.' dedi.

Görgüzel'in iddia ettiği ismin Çocuklar Duymasın'nın tecrübeli oyuncusu olduğu iddia edildi.

Selen Görgüzel'den inanılmaz iddia! Usta sanatçının tacizine uğradığını itiraf etti

Selen Görgüzel'den inanılmaz iddia! Usta sanatçının tacizine uğradığını itiraf etti

Görgüzel, başka bir konuda da rahatsızdı. Bu konuyu şu sözlerle dile getirdi: "Senin toplumunun bir zihniyeti var. Bu haberler yayımlandığında, basına bikinili pozlar vermemelisin. Bikinili poz verdiğinde 'bu kadın tacize uğramayı hak eder' gibi bir izlenim oluşuyor."

 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...