Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Serdar Ortaç, gönlünü eski Survivor yarışmacısına kaptırdı

Mavi Kadın>Magazin>Serdar Ortaç, gönlünü eski Survivor yarışmacısına kaptırdı

Mücadele ettiği hastalığıyla zor günler geçiren, yaptığı açıklamalarla sık sık magazin gündemine gelen ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, sosyal medya hesabından yaptığı canlı yayınla yeni aşkını duyurdu. Ortaç gönlünü eski Survivor yarışmacısına kaptırdı.

Serdar Ortaç, gönlünü eski Survivor yarışmacısına kaptırdı

Mücadele ettiği MS hastalığıyla zor günler geçiren Serdar Ortaç, özel hayatıyla yeniden gündeme geldi. Chloe Loughnan ile boşandıktan sonra Seçil Gür ile ilişki yaşayan Ortaç, şimdi de yeni ilişkisiyle dikkatleri üzerine çekti.

Sosyal medyada yaptığı açıklamalarla gündeme gelen başarılı şarkıcı Serdar Ortaç, gönlünü eski Survivor yarışmacısı Çağla Taşdelen'e kaptırdı.

Serdar Ortaç, gönlünü eski Survivor yarışmacısına kaptırdı

"HAYATIMIN AŞKINI BULDUM"

Özellikle eski eşiyle ilgili yaptığı tartışmalı açıklamalar nedeniyle eleştiri alan Serdar Ortaç, TikTok platformunda yaptığı açıklamada yeni ilişkisini duyurdu.

Bir canlı yayında eski Survivor yarışmacısı Çağla Taşdelen ile ilişkisini resmen açıklayan şarkıcı, "Hayatımın aşkını buldum. Çok güzel duygular yaşıyorum" ifadelerini kullandı.

Spor antrenörlüğü yapan Çağla Taşdelen, 2023'te Survivor yarışmasına katılmış ve kırmızı takımda yer almıştı. Ancak yarışma sırasında talihsiz bir sakatlık geçirmişti.

ÇAĞLA TAŞDELEN KİMDİR?

Survivor Çağla'nın kim olduğu merak konusu oldu. Ünlüler takımına yedeklerden giren Çağla Taşdelen'in antrenörlük yaptığı biliniyor. Çağla Taşdelen Survivor 2023 yedeklerden Ünlüler takımının kadrosuna dahil oldu.

Diğer yandan Survivor Çağla'nın sosyal medya fenomeni ve antrenör olduğu hayatının büyük bir kısmını sporla iç içe geçirdiği ve bunlara ek olarak yüzme, at binme ve dağcılık gibi sporlarla uğraştığı biliniyor.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : İrem Çınar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...