Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Serenay Sarıkaya Aile dizisindeki performansıyla parmak ısırttı

Mavikadin>Magazin>Serenay Sarıkaya Aile dizisindeki performansıyla parmak ısırttı

23. bölümüyle dün akşam ekranlarda olan Aile dizisinde Serenay Sarıkaya'nın oyunculuğu izleyiciler tarafından büyük bir beğeni aldı. Sarıkaya'nın oynadığı Devin karakterinin ağlama sahnesine ise kısa sürede binlerce yorum yapıldı.

Aile dizisinde, Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte başrolü paylaşan Serenay Sarıkaya, son bölümde sergilediği oyunculuk performansıyla övgü aldı. Oynadığı karakterin babasını kaybettiği anlarda ağlayan Sarıkaya, oldukça başarılı bulundu.

SERENAY SARIKAYA OYUNCULUĞU İLE GÜNDEM OLDU

Dün akşam yayınlanan bölümde Kıvanç Tatlıtuğ'un Aslan ve Serenay Sarıkaya'nın Devin karakterini oynadığı Aile dizisi, sosyal medyada trend haline geldi. Özellikle, Serenay Sarıkaya'nın Devin karakterinin babasını kaybettiği sahne, geceye damga vurdu.

SERENAY SARIKAYA BİNLERCE TEBRİK MESAJI ALDI

Serenay Sarıkaya'nın gözyaşlarıyla dağılmış makyajı ve saçlarıyla ağlama sahnesinde yer alması, izleyicilerin dikkatini çekti. Aile dizisinin son bölümündeki ağlama sahnesinde sergilediği performansıyla beğeni toplayan Sarıkaya, sosyal medyada övgü dolu yorumlar aldı. İzleyiciler, "Bu nasıl bir performanstır?", "Oscarlık oyunculuk", "Mükemmel bir oyunculuk", "Sahneyi oynamak yerine yaşamak" gibi ifadelerle duygularını ifade etti.

Serenay Sarıkaya Aile dizisindeki performansıyla parmak ısırttı

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...