Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Serenay Sarıkaya'dan Cem Yılmaz'a misilleme

Mavi Kadın>Magazin>Serenay Sarıkaya'dan Cem Yılmaz'a misilleme

Serenay Sarıkaya'nın derin dekolteli kıyafetiyle gündeme oturduğu günlerde, eski sevgilisi Cem Yılmaz'ın yaptığı paylaşıma karşılık olarak New York'tan paylaştığı fotoğraf sosyal medyayı salladı.

Serenay Sarıkaya'dan Cem Yılmaz'a misilleme

Serenay Sarıkaya'nın geçtiğimiz günlerde katıldığı bir davette giydiği derin göğüs dekolteli kıyafetiyle ilgili tartışmalar yaşanmıştı. Bu durumun ardından, Sarıkaya'nın eski sevgilisi Cem Yılmaz'ın yaptığı bir paylaşım büyük yankı uyandırmıştı. Serenay Sarıkaya, Cem Yılmaz'a karşılık bir fotoğrafını paylaştı.

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz günlerde bir ödül gecesine katılmak için ABD'ye gitti. Etkinliğe derin göğüs dekolteli bir kıyafetle katılan Sarıkaya, bu kombiniyle çok konuşuldu. Bazı kullanıcılar Sarıkaya'nın kıyafetini beğeni yağmuruna tutarken, bazıları ise dekolteyi 'fazla' bulduklarını dile getirdiler.

 

Serenay Sarıkaya'dan Cem Yılmaz'a misilleme

MAGAZİN GÜNDEMİNE BOMBA GİBİ DÜŞTÜ

Serenay Sarıkaya'nın derin dekolteli kıyafetiyle gündeme oturduğu dönemde, eski sevgilisi ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın yaptığı bir paylaşım magazin dünyasında büyük yankı uyandırmıştı.

Cem Yılmaz, İngiliz oyuncu Marty Feldman'ın fotoğrafını paylaşarak Serenay Sarıkaya'yı ti'ye aldığı şeklinde yorumlanan bir gönderi paylaşmıştı. Ünlü komedyenin bu gönderisine tepki yağdı.

 

Serenay Sarıkaya'dan Cem Yılmaz'a misilleme

Tepkilerin ardından Cem Yılmaz, yaptığı açıklamada gözlerindeki rahatsızlığı nedeniyle Marty Feldman'ın fotoğrafını paylaştığını söyledi. Yılmaz, göz muayenesine gittiğini ve yapılan kontrollerde sağ gözünün yüzde 50 oranında görmediğini açıkladı.

SERENAY SARIKAYA'DAN CEM YILMAZ'A MİSİLLEME

Serenay Sarıkaya, son olarak New York'tan paylaştığı bir fotoğrafta sağ gözüyle yarım bakarak poz verdi. Bu paylaşım, Cem Yılmaz'ın sağ gözünün yüzde 50 oranında görmediği açıklamasını ti'ye alması olarak yorumlandı.

 

Serenay Sarıkaya'dan Cem Yılmaz'a misilleme

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Elif Demirtaş Bilir
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...