10 Ağustos 2022, Çarşamba 05:31

Serkan Kaya'dan muhteşem 'Kim Milyoner Olmak İster' performansı

Serkan Kaya'dan muhteşem 'Kim Milyoner Olmak İster' performansı

Oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu 'Kim Milyoner Olmak İster' programı şarkıcı Serkan Kaya'yı konuk etti. Performansıyla herkesi şaşkına çeviren ünlü şarkıcı,200 bin lira değerindeki soruyu açtırdı. Program boyu eğlenceli dakikalar yaşanırken, Serkan Kaya'nın seslendirdiği ve tanınmasına neden olan şarkı, sorularda çıkınca Kenan İmirzalıoğlu ve Serkan Kaya gülmekten kendini alamadı.

Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu 'Kim Milyoner Olmak İster' isimli yarışma programında eğlenceli dakikalar yaşandı. Programa katılanlar arasında şarkıcı Serkan Kaya da vardı. Programın en eğlenceli dakikalarına imza atan Serkan Kaya 200 bin liralık soruya kadar giderek herkesi şaşırttı.

'Mesele' şarkısıyla gündeme gelen ve bu şarkıyla popüler olan Serkan Kaya'ya 5 bin lira değerinde bir soru yöneltildi. Soruda şöyle diyordu: "TDK Güncel Türkçe Sözlük'teki tanımına göre 'mesele' nedir?" Soruyu gören şarkıcı Serkan Kaya ve programın sunucusu Kenan İmirzalıoğlu şaşkına dönerek gülmeye başladı. İzleyicilerin de gülümsediği bu anlarda Serkan Kaya ellerini kaldırarak şaşkınlığını gizleyemedi ve bir süre gülümsedikten sonra sorunun doğru cevabı olan 'sorun' kelimesinin bulunduğu şıkkı seçti.

100 BİN TL DEĞERİNDEKİ SORUYU DOĞRU YANITLADI

44 yaşındaki Serkan Kaya, 100 bin lira barajındaki soruya kadar geldi ve burada yarı yarıya joker hakkını kullandı. Ardından telefonla joker hakkını da kullanan ünlü şarkıcı bu jokerlerinden sonra doğru cevabı vermeyi başardı.

Serkan Kaya'nın katılımıyla bir hayli keyifli dakikaların yaşandığı programda ünlü şarkıcı 200 bin liralık soruya kadar gitti. Burada artık kullanacağı jokeri kalmadığından soruyu açtırıp geri çekilme kararı aldı. Kenan İmirzalıoğlu'nun elinden çekini alarak yarışmadan 200 bin liralık soruda geri çekilen sanatçı, gündem olan bir programa imza atarak programdan ayrıldı.

SERKAN KAYA'NIN ÇEKİLMESİNE NEDEN OLAN O SORU

"Türkçe'de hangi adda bir noktalama işareti vardır?" Sorunun şıkları şu şekildeydi: 
A: Benli ayraç
B: Kirpikli ayraç
C: Kaşlı ayraç
D: Bıyıklı ayraç
Doğru cevap: C şıkkı

 

Etiketler : serkan kaya nereli serkan kaya kusura bakma serkan kaya

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT