Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Settar Tanrıöğen setlere geri döneceğini açıklamıştı! Kızılcık Şerbeti'ne mi geliyor?

Mavi Kadın>Diziler>Settar Tanrıöğen setlere geri döneceğini açıklamıştı! Kızılcık Şerbeti'ne mi geliyor?

Ünlü oyuncu Settar Tanrıöğen, geçirdiği beyin kanaması ve ardından gelen zorlu ameliyat sürecinin ardından Nişantaşı sokaklarında görüntülendi. Sağlık durumunun iyi olduğunu belirten Tanrıöğen'in, Kızılcık Şerbeti'ne dönüp dönmeyeceği merak ediliyordu.

Settar Tanrıöğen setlere geri döneceğini açıklamıştı! Kızılcık Şerbeti'ne mi geliyor?

Ünlü oyuncu Settar Tanrıöğen, geçtiğimiz dönemde "Kızılcık Şerbeti" dizisinde oynadığı "Abdullah Ünal" karakteriyle geniş bir hayran kitlesi kazanmıştı. Ancak bir süre önce yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle hastaneye kaldırılan Tanrıöğen, uzun süren tedavi sürecinin ardından hastaneden taburcu edilmişti.

İLK KEZ GÖRÜNTÜLENDİ

Beynindeki bir damarda kanama tespit edilmesi üzerine acil olarak ameliyata alınan Tanrıöğen, üç kez ameliyat geçirdi ve bir süre ekranlardan uzak kalacağı açıklanmıştı. Ünlü oyuncu, bu zorlu tedavi sürecinin ardından sağlığına kavuştu. Nişantaşı'nda görüntülenen Tanrıöğen, sağlığının iyi olduğunu ve setlere geri döneceğini açıkladı.

KIZILCIK ŞERBETİ'NE DÖNECEK Mİ?

Tanrıöğen’in rahatsızlığı nedeniyle "Kızılcık Şerbeti"ndeki Abdullah Ünal rolü için Ahmet Mümtaz Taylan ile anlaşılmıştı. Sezon boyunca Tanrıöğen'in diziye geri dönüp dönmeyeceği merak konusu olmuştu.

Gazeteci Müge Dağıstanlı'nın kulislerden aldığı bilgilere göre, Tanrıöğen'in "Kızılcık Şerbeti" dizisine geri dönmesi söz konusu değil. Ahmet Mümtaz Taylan, Abdullah Ünal karakteri ile izleyici karşısına çıkmaya devam edecek.

Settar Tanrıöğen setlere geri döneceğini açıklamıştı! Kızılcık Şerbeti'ne mi geliyor?

Settar Tanrıöğen’in sağlık durumunun iyiye gitmesi hayranlarını sevindirirken, ünlü oyuncunun yeni projelerde yer alıp almayacağı ise merakla bekleniyor.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Elif Demirtaş Bilir
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...