Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Sevim Emre 20 yaşına döndü! Görenler tanıyamadı

Mavi Kadın>Magazin>Sevim Emre 20 yaşına döndü! Görenler tanıyamadı

Orhan Gencebay'ın eşi 79 yaşındaki Sevim Emre, filtre kullanımında dozunu tutturamayınca, görenler ünlü ismi tanımakta güçlük çekti.

Sevim Emre 20 yaşına döndü! Görenler tanıyamadı

Orhan Gencebay'ın 50 yıllık eşi Sevim Emre yine dikkatleri üzerine çekti. Instagram hesabından sık sık filtreli fotoğraflar paylaşan Sevim Emre, bu kez ünlü tarihçi İlber Ortaylı ile çekildiği bir kareyi yayınladı. Fotoğrafa bakanlar Sevim Emre'yi tanıyamadı.

SEVİM EMRE FİLTREYİ ABARTTI

"Ünlü tarihçiyle tanışmaktan gurur duydum" yazan 79 yaşındaki Sevim Emre, kendisinden 2 yaş küçük olan Ortaylı'ya duyduğu saygıdan dolayı ona 'baba' dedi ancak bu durum, sosyal medya kullanıcılarının dikkatinden kaçmadı. Emre, ayrıca kendisine uyguladığı filtre ile de herkesi şaşkına çevirdi.

Daha önce de paylaştığı fotoğraflarda aşırıya kaçan photoshop uygulamalarıyla gündeme gelen Sevim Emre, aynı filtreden bir kez daha gündem oldu. Türk müziğinin usta ismi Orhan Gencebay ile 1974 yılından beri birlikte olan Sevim Emre, her fırsatta eşine olan sevgisini ifade etmekten çekinmiyor.

Sevim Emre'nin paylaştığı fotoğraflar, takipçileri tarafından sık sık eleştiri alıyor.

Sevim Emre 20 yaşına döndü! Görenler tanıyamadı

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...