Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Şeyma görmesin! Acun Ilıcalı Melisa ile evlilik teklif ettiği Çağla'nın eğlenceli anlarını paylaştı

Mavi Kadın>Magazin>Şeyma görmesin! Acun Ilıcalı Melisa ile evlilik teklif ettiği Çağla'nın eğlenceli anlarını paylaştı

Acun Ilıcalı, torunu Begüm'ün doğum günündeydi. Burada paylaşımlar yapan Ilıcalı'nın Şeyma Subaşı ile kızları Melisa'nın, Çağla Altunkaya ile olan oyun oynadığı anlar dikkatlerden kaçmadı. Geçtiğimiz gün doğum günü olan Çağla Altunkaya'nın, Acun Ilıcalı'dan evlilik teklifi aldığı ve 'evet' dediği iddia edilmişti. Müstakbel eşinin küçük kızıyla çok iyi anlaştığını dosta düşmana gösteren Ilıcalı'nın bu paylaşımı sonrası gözler Şeyma Subaşı'ya çevrildi.

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, en büyük kızı Banu Ilıcalı'dan olan torunu Begüm'ün doğum gününe katıldı. Tüm kızlarının bir arada olmasına özen gösteren Acun Ilıcalı, torununun doğum gününe de yine kızları ile gitti. Şeyma Subaşı ile olan kızı Melisa'nın, geçtiğimiz gün evlilik teklifinde bulunduğu Ayça Çağla Altunkaya ile oyun oynadığı anlar gündem oldu.

ŞEYMA GÖRMESİN

Geride bıraktığımız gün, doğum günü olan 23 yaşındaki Ayça Çağla Altunkaya, doğum gününü Ilıcalı'nın düzenlediği sürpriz bir partiyle kutlamıştı. Sosyal medyada kız arkadaşının pastasını kestiği anları yayınlayan Acun Ilıcalı'nın, o anlardan hemen önce evlilik teklif ettiği ve 'evet' cevabını aldığı iddia edilmişti. Sınırlı sayıda paylaşım yapılan gecede, daha sonra ortaya çıkan detayda Ayça Çağla Altunkaya'nın parmağında tektaş vardı. Önümüzdeki haftalarda evlenmeleri beklenen çiftten Ayça Çağla Altunkaya'nın, müstakbel eşi Acun Ilıcalı'nın Şeyma Subaşı ile olan kızları Melisa'nın kalbini kazandığı görüldü. Ilıcalı'nın paylaştığı videoda Ayça Çağla Altunkaya ve Melisa oyun oynuyordu. 

Ünlü televizyoncunun bu paylaşımı sonrası gözler Şeyma Subaşı'na çevrildi. Ünlü ismin sosyal medyadan herhangi bir paylaşımda bulunup bulunmayacağı merak edildi.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...