Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Şeyma Subaşı İngiltere'de ablasıyla barıştı! Acun Ilıcalı detayı dikkatlerden kaçmadı

Mavikadin>Magazin>Şeyma Subaşı İngiltere'de ablasıyla barıştı! Acun Ilıcalı detayı dikkatlerden kaçmadı

Şeyma Subaşı ablası Kübra Açıl ile barışınca soluğu İngiltere'de aldı. Düğününe gelmeyen ablası ile arası açılan Subaşı ablasının yanına İngiltere'ye gidince eski eşi Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu takımın maçına gitmeyi de ihmal etmedi. 

Şeyma Subaşı İngiltere'de ablasıyla barıştı! Acun Ilıcalı detayı dikkatlerden kaçmadı

Şeyma Subaşı'nın Mohammed Alsaloussi ile evlendiği zaman düğününe gelmeyen ablası Kübra ile arası açılmıştı. Şimdilerde ablası ile barışınca soluğu İngiltere'de alan Subaşı burada Acun Ilıcalı’nın takımı Hull City maçını da izledi.

ABLASIYLA BARIŞTI 

Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi ile dünyaevine girmeden önce düğününe sadece 'ruhu özel' insanların katılacağını belirten Şeyma Subaşı, ablası Kübra Açıl'ın dahi hayatında olmayacağını ifade etmişti. 

Davetli olmasına rağmen ablasının düğüne gelmediğini söyleyen Subaşı küslüğe son verdi. Şeyma Subaşı İngiltere'ye ablasının yanına gittiğinde burada kızı ve yeğenleriyle birlikte eski eşi Ilıcalı'nın sahibi olduğu Hull City takımının maçına gitti.
  

Şeyma Subaşı, eski eşi Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Hull City’nin maçına gitmeyi ihmal etmedi. Şeyma Subaşı maçtan paylaştığı fotoğrafın altına da şu notu düştü:

''Kız kardeşimin yaşadığı ve Melisa'nın babasının bir futbol takımının sahibi olduğu Kuzey İngiltere'de hullcity maçı izlerken çok güzel vakit geçirdik.
Takım giderek daha iyiye gidiyor ve onları desteklemek çok keyifliydi.
Bütün şehir arkalarında, başarılar diliyorum. Burası biraz soğuk hahaha ama mekan çok güzel.
Kızım, yeğenim ve kız kardeşimle her anın tadını çıkarıyorum''

Şeyma Subaşı İngiltere'de ablasıyla barıştı! Acun Ilıcalı detayı dikkatlerden kaçmadı

Kaynak : Mavi Kadın, tgrthaber.com.tr
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...