Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Sıcakta çocukları serin tutacak en iyi 7 bebek arabası fanı

Mavi Kadın>Anne çocuk>Sıcakta çocukları serin tutacak en iyi 7 bebek arabası fanı

Bebeklerinizi veya küçük çocuklarınızı sıcak yaz aylarında dışarıya götürdüğünüzde, aşırı ısınma gibi bazı kaygılarınız olabilir. İşte bu noktada bebek arabası fanları devreye giriyor. Bebek arabasına monte edilen ya da bebeğinize yönlendirilen minik fanlar, onların yazın kavurucu sıcağında serin kalmasına yardımcı oluyor.

Sıcakta çocukları serin tutacak en iyi 7 bebek arabası fanı

Yaz sıcakları, çocukların ve bebekleri rahatsız eder ve çoğu zaman huysuzlanan miniklerle ile gününüz zehir olabilir. Bu yüzden ebeğinizin ona serin bir ortam sağlamak önemlidir. Bebek arabası fanları, bu sorunun en pratik çözümlerinden biri. Küçük ama etkili cihazlar, hareket halindeyken bile bebeğinizi serin tutmaya yardımcı olur.

Bebek arabası için bir fan satın alırken, bıçakları olmayan ya da bıçaklarını küçük parmakların giremeyeceği bir koruma ile saran ve uzun pil ömrüne sahip bir model tercih etmelisiniz. Piyasadaki en iyi bebek arabası fanlarını sizler için inceledik. İşte, avantajları, dezavantajları, fiyat-performans karşılaştırması ve kullanım kolaylıkları ile en iyi 7 bebek arabası fanları...

GEZENBEBE ÇOK FONKSİYONLU BEBEK ARABASI FANI

Sıcakta çocukları serin tutacak en iyi 7 bebek arabası fanı

Gezenbebe Çok Fonksiyonlu Bebek Arabası Fanı, bebeğinizin sıcak günlerde serinlemesi için mükemmel bir çözüm sunar. Üç farklı hız seçeneğiyle, bebeğinizin ihtiyaçlarına göre en uygun esintiyi sağlayabilirsiniz. Fanın güvenli ve esnek tripodu sayesinde istediğiniz yere kolayca monte edebilir ve farklı açılarda konumlandırabilirsiniz.

Ürünün silikon kaplı tripodu hem güvenliği sağlar hem pratik kullanım imkânı sunar. Ayrıca küçük parmakları koruyan tasarımıyla da dikkat çeker. Fanın aralıkları o kadar küçüktür ki bebeğinizin parmakları hiçbir şekilde zarar görmeyecek şekilde korunur.

AMOSFUN BEBEK ARABASI FANI

 

Sıcakta çocukları serin tutacak en iyi 7 bebek arabası fanı

AMOSFUN Bebek Arabası Fanı, taşınabilir ve kullanışlı bir vantilatör olarak size ve bebeğinize serinlik ve konfor sağlar. Esnek tripodlu mini vantilatör, çoğu bebek arabası, beşik, tekerlekli sandalye veya taşıma ekipmanına kolayca takılabilir. Artık sıcak havalarda dışarıda gezerken veya seyahatteyken bebeğinizin rahatını düşünmek zorunda kalmayacaksınız.

Bebek Arabası Fanı'nın en harika özelliklerinden biri USB şarj desteği sunmasıdır. Bu sayede herhangi bir powerbank, dizüstü bilgisayar veya USB çıkışlı güç kaynağı ile kolayca şarj edilebilir. Çocuğunuzla Disneyland, hayvanat bahçesi gezisi veya parkta vakit geçirme gibi aktivitelerde çok işinize yarar.

CARTER’S PERVANESİZ PUSET FANI

Sıcakta çocukları serin tutacak en iyi 7 bebek arabası fanı

Carter's Pervanesiz Puset Fanı, minik parmaklara özel tasarımıyla bebek arabası gezintilerini daha keyifli hale getiriyor. Ayarlanabilir geniş bağlantı göbeği sayesinde kolayca monte edilebilir ve farklı açılara ayarlanabilir. Üç farklı hız seçeneğiyle bebeğinizin konforunu sağlayabilirsiniz.

Pratik fan şarj edilebilir özelliği sayesinde tam dolu pil ile altı saate kadar düşük hızda çalışabilir. Ayrıca geniş bağlantı göbeği, tüm Skip Hop Stroll&Connect bebek arabası aksesuarlarıyla uyumlu olduğundan ekstra ekipmanlarınızı da kolayca takabilirsiniz.

AMACOOL USB ŞARJLI AHTAPOT BEBEK ARABASI FANI

Sıcakta çocukları serin tutacak en iyi 7 bebek arabası fanı

 

Küçük ama güçlü bir yardımcı arayan ebeveynler için Amacool D07 2600 mAh bebekler için USB şarjlı ahtapot fan kesinlikle bir baş yapıt! Sevimli ve kullanışlı fan, bebeğinizi sıcak havalarda serin tutmak için ideal. Bebek arabası, oto koltuğu, ana kucağı, beşik veya mama sandalyesi... Nereye ihtiyacınız varsa oraya kolayca takılabilen esnek ahtapot ayakları sayesinde bu tatlı cihaz her yere uyum sağlar.

2600 mAh bataryasıyla 6 ila 10 saat kullanım süresi sunan bu fan, üç farklı hız ayarıyla isteğinize göre ayarlanabilir. Üstelik LED aydınlatmalı olmasıyla gece kullanımlarında da size pratiklik sağlar.

BUYFUN TAŞINABİLİR HANDELD MİNİ BEBEK ARABASI FANI

 

Sıcakta çocukları serin tutacak en iyi 7 bebek arabası fanı

Buyfun Taşınabilir Handheld Mini Bebek Arabası Fanı, her ebeveynin ihtiyaç duyduğu pratik ve kullanışlı bir ürün. Birinci sınıf ABS malzemeden üretilmiş olan fan, tripod ayakları sayesinde istediğiniz yere kolayca sabitlenebilir ya da elde taşınabilir.

Özellikle bebek arabasına, beşik, bisiklet veya koşu bandına takabilmeniz mümkün. Üzerinde bulunan güçlü fırçasız motor sayesinde 3 farklı hız seçeneği sunar. 2000mAh pil kapasitesiyle 2 ila 8 saat arasında değişen çalışma süresiyle hem gece hem de gündüz kullanım için ideal.  Ayrıca sessiz çalışmasıyla dikkatinizi dağıtmaz.

KENSUKA AROMATERAPİLİ BEBEK ARABASI FANI

 

Sıcakta çocukları serin tutacak en iyi 7 bebek arabası fanı

 

KENSUKA Aromaterapili Mini Taşınabilir Bebek Arabası Fanı, yaz mevsiminde bebeğinizle geçirdiğiniz zamanı daha keyifli hale getirmek için tasarlandı. Pratik fan, 6000mAh bataryası sayesinde uzun süre kesintisiz çalışabilir ve farklı rüzgâr hızlarıyla bebeğinizi serin tutar.

Stroller fan BF1'in en dikkat çekici özelliklerinden biri ise gözlerine sinek giderici ya da hoşunuza giden herhangi bir koku ekleyebilme imkânı sunuyor. Böylece sadece serinlemekle kalmaz, sineksiz bir ortamda keyifli vakit geçirebilirsiniz. Mülkiyetli çıkış tasarımı sayesinde bebeklerin fan bıçaklarına temas etmesini engeller.

TİANYEDA BEBEK ARABASI FANI

 

Sıcakta çocukları serin tutacak en iyi 7 bebek arabası fanı

 

Uzaylı tasarımıyla dikkat çeken Tianyeda Bebek Arabası Fanı, kapalı türbin kanatsız hareketi sayesinde güçlü ancak sessiz bir rüzgâr oluşturur. Katlanabilir silikon kaymaz tripodu ile arabaya kolayca monte edilir ve istediğiniz açıya ayarlayabilirsiniz.

Göz şeklindeki örgü hava çıkışı, saçınızın veya bebeğinizin parmaklarının fan içine girmesini engellerken etkili bir hava akımı sağlar. Aromaterapi özelliği sayesinde sadece serinlemekle kalmaz, hoş bir koku da yayarak keyifli bir sürüş deneyimi yaşamanızı sağlar.

BEBEK ARABASI FANINDA NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

Bebek arabası fanı satın alırken aşağıdaki özellikleri göz önünde bulundurmanız önemlidir:

Güvenlik: Fan, bebeğinizin erişebileceği bir yerde olacağından, güvenlik en önemli husustur. Bebeğin parmaklarının fan pervanesine sıkışmaması için koruyucu bir kafes veya benzeri bir güvenlik özelliği arayın.

Fan Hızı: Farklı hız ayarlarına sahip bir fan, çeşitli durumlar için daha uygundur. Bazı fanlar hızı manuel olarak ayarlamanıza izin verirken, diğerleri otomatik hız kontrolü sunabilir.

Boyut ve Ağırlık: Bebek arabasına monte edeceğiniz fanın çok ağır veya büyük olmaması gerekir. Hem taşımayı kolaylaştırır hem bebek arabasını dengede tutar.

Ses Seviyesi: Bir fanın ses seviyesi, bebeğinizi rahatsız etmemesi için düşük olmalıdır.

Pil Ömrü: Eğer kablosuz bir model tercih ediyorsanız, uzun pil ömrü olan bir ürün seçmek faydalı olacaktır.

Montaj Kolaylığı: Fanın bebek arabasına kolayca takılıp çıkarılabilmesi önemlidir.

Dayanıklılık: Bebek arabası fanları genellikle dış mekânlarda kullanıldığından, hava koşullarına dayanıklı olmalıdır.

BEBEK ARABASI VANTİLATÖRÜNÜN FAYDALARI

  • Bebek arabası fanları, sıcak hava koşullarında bebeğinizi serin tutar. Bebekler sıcaklık değişikliklerine yetişkinlerden daha duyarlıdır. Bu yüzden yaz aylarında ekstra serinletmeye ihtiyaçları olabilir.
  • Fanlar, bebek arabasının içindeki havanın dolaşımını artırarak daha ferah bir ortam sağlar. Özellikle kapalı ve hava akışı az olan alanlarda önemlidir.
  • Bebekler için doğrudan klima veya buzlu içecekler gibi soğutma yöntemleri uygun olmayabilir. Bir bebek arabası fanı güvenli ve etkili bir çözüm
  • Bebek arabası fanları, kompakt ve hafif olduğu için onları taşımayı kolaylaştırır. İster parkta ister alışveriş merkezinde olsun, herhangi bir yerde kullanılabilirler.
  • Çoğu bebek arabası fanı pil ile çalıştığından, enerji tasarrufu sağlarlar.
  • Çoğu model klipsli olduğundan, bebek arabasına kolayca takılıp çıkarılabilir. Ayrıca gerektiğinde masaüstü fan olarak da kullanılabilirler.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Funda Aydın
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...