Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Simge Sağın’dan ‘sevgili’ açıklaması

Mavikadin>Magazin>Simge Sağın’dan ‘sevgili’ açıklaması

Ünlü şarkıcı Simge Sağın, İstanbul’da sahne aldı. Sağın kendisini dinlemeye gelen sevenlerine müzik ziyafeti sergiledi. Ünlü şarkıcı konserden fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı ve ‘Müzik tek sevgilim’ dedi.

Simge Sağın’dan ‘sevgili’ açıklaması

Simge Sağın, hayranlarının büyük sabırsızlıkla beklediği yeni şarkısı için İtalya, Milano’da klip çekti. Sağın, konser maratonuna da devam ediyor. Önceki gün İstanbul Jolly Joker Arena’da sahneye çıktı. Sağın kendisini dinlemeye gelenlere müzik ziyafeti çekti. Sık sık müzik severlerle iletişim kuran Sağın konser sonrası da geceden fotoğraflar paylaştı.

Sağın, sahneye Versace imzalı kıyafeti ile çıktı ve oldukça dikkat çekti. Kıyafeti çok beğenilen Sağın’ın performansı da takdir topladı. Geceden fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşan Sağın, ‘Müzik tek kurtarıcım benim, tek sevgilim, sığınağım’ notunu düştü.

SİMGE SAĞIN ‘YAKIŞIKLILIK’ KRİTERİNİ AÇIKLAMIŞTI

Ocak ayında Ankara’da konser veren Simge Sağın, Yakışıklı isimli şarkısı ile ilgili açıklama yapmıştı. Sağın, “Yakışıklı kelimesini ben çok severim. Herkese söylenmeyecek, özel bir kelimedir. Herkese yakışıklı gelen erkekler bana yakışıklı gelmez bu arada. Ben yeteneğe aşık olurum." demişti.

Simge Sağın’dan ‘sevgili’ açıklaması

Fotoğraflar: İHA

SİMGE SAĞIN BEKAR MI?

Simge Sağın’ın daha önce Ozan Bayraşa ve Aytaç Özgümüş ile beraberlik yaşamıştı. İki isim de aranjörlük yapıyordu. Simge Sağın şu an bekar.

SİMGE SAĞIN NEDEN AYRILDI?

Sağın’ın Ozan Bayraşa ile olan birlikteliği git gelli bir ilişkiydi. 4 yıl birlikte olan çift, 2014-2018 yılları arasında aşk yaşadı. Çift daha sonra 2018 yılında ayrıldı. Sağın, ihanet nedeniyle ayrıldığını ima etmişti. Fakat çift 2022 yılında tekrar bir araya gelerek arkadaş oldular ve birlikte çalışmaya başladılar. İkilinin 2023 yılında müzik kampına girdiği biliniyor.

SİMGE SAĞIN KİMDİR?

Simge Sağın sahne ismini Simge olarak kullanıyor. Ünlü şarkıcı 8 Ağustos 1981 tarihinde Şişli İstanbul’da dünyaya geldi. Ünlü şarkıcının 2011 yılının başında Türk pop müziğindeki şarkıları ile tanınmaya başladı. Fakat asıl çıkışı 2015 yılındaki ‘Miş Miş’ isimli şarkısı oldu.

Sağın’ın daha sonra çıkardığı şarkılar da oldukça dikkat çekti ve beğenildi. Yankı ve Ben Bazen isimli şarkıları aynı listede ilk üçe girdi. Öpücem isimli şarkısı ise ilk numaraya yükseldi ve zirveye yerleşti. İlk stüdyo albümü Ben Bazen isimli albümü 2018 yılında müzik sektöründe yayınlandı. Albüm müzikal çeşitlilik açısından oldukça zengindi. Müzik eleştirmenlerinden Sağın bu albümü ile tam not aldı.

Kaynak : Mavi Kadın, snobmagazin
Editör : Fatma Zeybek
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...