Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Sinem Kobal'a teklif gitti! Kabul ederse başrol olacak

Mavi Kadın>Magazin>Sinem Kobal'a teklif gitti! Kabul ederse başrol olacak

Kenan İmirzalıoğlu ile evli olan ve Lalin ve Leyla adında iki kızı bulunan Sinem Kobal, bir süredir çocuklarıyla ilgilenmek için ekranlardan uzak kalmıştı. Son zamanlarda gelen teklifleri değerlendiren Kobal hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı.

Sinem Kobal'a teklif gitti! Kabul ederse başrol olacak

 

2006 ile 2009 yılları arasında büyük bir başarı elde eden ve hafızalara kazınan Selena dizisinin başrol oyuncusu Sinem Kobal'a ilginç bir teklif geldi.

Kulislerden sızan bilgiye göre 6 yıl önce Youtube'da ilk bölümü 24 milyon izlenen dizinin sahneye müzikal olarak uyarlanması için hazırlıklar başladı. Sinem Kobal'ın müzikalde başrolü oynaması gündemde.

Bu iddia, Sinem Kobal, Gökhan Keser, Cansu Demirci, Zuhal Topal gibi isimlerin yer aldığı dizinin hayranlarını heyecanlandırdı.

Sinem Kobal'a teklif gitti! Kabul ederse başrol olacak

RESMİ AÇIKLAMA HENÜZ YAPILMADI

Sinem Kobal'ın kariyerinde önemli bir yere sahip olan dizi ile ilgili yaşanan bu sürpriz gelişme ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

"YAKINDA AİLECEK EKRANDAYIZ"

Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, bir süre önce eşi Sinem Kobal'ın ekranlardan uzak kalmasıyla ilgili gelen sorular üzerine sürpriz bir açıklama yapmıştı.

Eşi Sinem Kobal'ın ekranları özlediğini dile getiren İmirzalıoğlu, "Yakında ailecek ekrandayız" ifadelerini kullanmıştı.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Elif Demirtaş Bilir
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...