Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Şoke eden yorum! Kemal Kılıçdaroğlu'nun sözleri Armağan Çağlayan'ı çıldırttı!

Mavikadin>Magazin>Şoke eden yorum! Kemal Kılıçdaroğlu'nun sözleri Armağan Çağlayan'ı çıldırttı!

Armağan Çağlayan, Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Hiç endişelenmeyin, daha güzel günler göreceğiz." açıklamasına karşılık, dikkat çekici bir yorumda bulundu. Çağlayan, Kılıçdaroğlu'nun ifadesini paylaşarak "O...r o...r ipe dizesin! Harika!" dedi.

Şoke eden yorum! Kemal Kılıçdaroğlu'nun sözleri Armağan Çağlayan'ı çıldırttı!

Ünlü yapımcı Armağan Çağlayan, sosyal medya platformunda dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Çağlayan, Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Hiç kaygılanmayın, daha güzel mevsimler göreceğiz." ifadesine "O..r o..r ipe diz şahane" şeklinde bir yorum yaptı.

KEMAL KILIÇDAROĞLU'NUN SÖZLERİ ÇİLEDEN ÇIKARTTI

Son zamanlarda YouTube programlarıyla dikkat çeken ünlü yapımcı Armağan Çağlayan, bir kez daha keskin yorumuyla dikkatleri üzerine çekti. Seçim sonrasında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik eleştirilerde bulunan Armağan Çağlayan, Kılıçdaroğlu'nun bir açıklamasını gördüğünde öfkelendi.

Armağan Çağlayan, kişisel sosyal medya hesabında "O..r o..r ipe diz şahane" ifadesini kullanarak, CHP liderinin açıklamalarına karşı duyduğu rahatsızlığı dile getirdi.

Şoke eden yorum! Kemal Kılıçdaroğlu'nun sözleri Armağan Çağlayan'ı çıldırttı!

Bir kullanıcının "Gerçekten sizin bu yazdıklarınıza inanamıyorum. Benim tanıdığım Armağan bu değil!" şeklindeki yorumuna Armağan Çağlayan, "Benim tanıdığımı zannettiğim Kemal Kılıçdaroğlu da bu değil! Onu ne yapacağız?" yanıtını verdi.

 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...