Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Somer Şef MasterChef'ten ayrıldığı iddialarına açıklık getirdi: '1 ay sonra görüşürüz'

Mavikadin>Magazin>Somer Şef MasterChef'ten ayrıldığı iddialarına açıklık getirdi: '1 ay sonra görüşürüz'

Somer Sivrioğlu, 2018 yılından bu yana MasterChef yarışmasının jüri üyeleri arasında yer alıyordu. Her sezon ülkemize bir MasterChef kazandırmanın yanı sıra, başarılı ve lezzetli tabaklarıyla da dikkat çeken Somer Şef'in MasterChef All Star'da yer alıp almadığı konusu hakkında ünlü şeften açıklama geldi.

Somer Şef MasterChef'ten ayrıldığı iddialarına açıklık getirdi: '1 ay sonra görüşürüz'

MasterChef, her sezon mutfak tutkunları ve lezzet avcıları tarafından büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Somer Sivrioğlu ise Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna ile birlikte yarışmanın jüri üyeleri arasında yer alıyor fakat 2023 MasterChef All Star fragmanları ve tanıtımlarında Somer Şef'in görünmemesi izleyicileri meraklandırdı. İzleyiciler, "Somer Şef MasterChef'ten ayrıldı mı? Neden orada değil?" gibi soruları düşünmeye başladı.

SOMER SİVRİOĞLU MASTERCHEF'TEN AYRILDI MI?

MasterChef 2023 All Star yarışması ekrana gelmeye başladı ancak ne fragmanlarında ne de ilk bölümünde şef Somer Sivrioğlu'nun görünmemesi seyircileri ayrılık konusunda meraklandırdı ve beklenen açıklama nihayet geldi.

Somer Şef, Instagram hesabından paylaştığı bir fotoğrafla MasterChef All Star'ı kastederek "Evim" ifadesini kullandı.

"İnsanın evi, gönlünün bağlı olduğu yerdir." Napoleon Bonaparte

Tüm gün, ay, yıl çalışsan da, dışarıda binbir türlü zorluklarla, hatta haksızlıklarla boğuşsan da, gurbete gitsen de, geç kalsan da, koşulsuzca kabul edildiğin, kaçtığın, sığındığın yerdir evin. Bekleyenin vardır, sevenin vardır, yuvandır.

Evimdeyim @masterchefturkiye #mastercheftürkiyeallstar başlıyor."

Somer Şef MasterChef'ten ayrıldığı iddialarına açıklık getirdi: '1 ay sonra görüşürüz'

MASTERCHEF İLK BÖLÜMÜNDE SOMER ŞEF CANLI YAYINA KATILDI

MasterChef All Star'ın ilk bölümünde, Somer Sivrioğlu, canlı yayına bağlanarak Mehmet Şef ile sohbet etti ve bu yıl neden ilk bölümde olmadığını açıkladı. MasterChef hayranlarını sevindiren haberi yayın sırasında veren Somer Sivrioğlu şunları söyledi; "Avusturalya'dayım, biraz geç kalacağım."

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...