Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Somer Sivrioğlu yapılan yorumlara sitem etti

Mavikadin>Magazin>Somer Sivrioğlu yapılan yorumlara sitem etti

MasterChef yarışmasında sempatik tavırlarıyla bilinen Şef Somer Sivrioğlu önceki gün katıldığı bir organizasyondan ayrılırken korumalarla hareket etmesi eleştirilere neden olmuştu. Ünlü Şef sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile sitem etti.

Somer Şef, isyan etti
Somer Şef, isyan etti

Beş sezondur ekranların en çok izlenen programlarından biri olan MasterChef Türkiye, yarışmacıları ile gündeme geldiği gibi şefleriyle de sık sık gündeme geliyor. Şeflerin birbirinden farklı özellikleri ile gündem olan yarışmada Somer Sivrioğlu da Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna jüri üyeliği yapıyor. Geçtiğimiz gün Somer Şef'in İzmir'de katıldığı bir organizasyondan korumalarla ayrılması yeniden gündem olmasına neden oldu. Kendisine linç halini almaya başlayan eleştiriler yöneltilen profesyonel şef, daha fazla sessiz kalmayarak sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

"AVM GÜVENLİĞİNİN İNİSİYATİFİNDEYDİ"

Somer Sivrioğlu son olarak kendisine 'görgüsüz ve şişman' denilecek kadar ileri giden yorumlara sitem ederek şu sözleri kaleme aldı;

''Olayın özeti; cumartesi günü İzmirli dostlarla bir buluşma gerçekleştirdik. İstanbul'daki restoranımın ekibinden sadece soğuk şefim vardı. Yemek yaptık, sonrasında mümkün olduğunca sevenle resim çektik sahneden. Sürem bitince, bir sonraki sunuma yer açmak için çabucak uzaklaştım sahneden. Sağ olsun, sevenler sahnenin yanından resim çektirmeye devam etmek istediler ama hem uçağa yetişmem gerekiyordu hem de benden sonra sahneye çıkacak arkadaşıma saygısızlık olmasın diye tamamen AVM güvenliğinin inisiyatifiyle sahneden, otoparka kadar biraz da gereğinden kalabalık bir ekiple hızlıca hareket ettik.''

"BİR GÜVENLİĞİM BİLE YOK"

Dışarı çıkarken hiç korumaya tutmadığını söyleyen Sivrioğlu devam etti;

"Restoranların önünden çekilen bir görüntüyle iki gündür sanki bu ülkede yapılması gereken gerçek haberler yokmuşçasına ne ‘şişmanlığım’ kaldı, ne ‘görgüsüzlüğüm'. Hele bunu yapanların bazıları sevip, saydığımız haberciler olunca çok üzüldüm. Benim değil altı, bir güvenliğim bile yok! Neden olsun ki? Maça, yemeğe, sokağa, yürüyüşe hep yalnız veya yanımdakilerle çıkıyorum. Hayatın tam da içinde yaşıyorum. Vicdan ve adalet hepimize ama en çok da medya öncülerine lazım"

"ENTERESAN OLAN TANIDIĞI HALDE SESİNİ ÇIKARMAYANLAR"

Somer Şef'in son olarak kendisini tanıdığı halde yorum yapmayıp savunmayanlara sitemi vardı;

"Kalanlara selam olsun. Bilmeyen ne bilsin bizi. Bilenlere, selam olsun. Tanımayanların eleştirisi, vicdansızca olsa bile normaldir. Enteresan olan tanıdığı, bildiği halde sesini çıkarmayanlar. Hepinizin canı sağ olsun"

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...