Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Anne olan Songül Öden'in bebeğine ilk sözleri duygu doluydu

Mavi Kadın>Magazin>Anne olan Songül Öden'in bebeğine ilk sözleri duygu doluydu

'Gümüş' ve 'Umutsuz Ev Kadınları' dizileri ile hafızalara kazınan Songül Öden anne oldu. 2020 yılında Arman Bıçakçı ile mutlu bir evliliğe adım atan oyuncu, 27 Ocak'ta bebeğine kavuştuğunu duyurdu.

Anne olan Songül Öden'in bebeğine ilk sözleri duygu doluydu

Başarılı yapımlarla adını duyuran oyuncu Songül Öden, 45 yaşında ilk bebeğine kavuştu. İlk kızına Sone Larin ismini veren Öden, doğum fotoğrafını sosyal medya takipçileriyle paylaştı.

SONGÜL ÖDEN ANNE OLDU

Ünlü oyuncu, anne olduğunu duyurduğu sosyal medya paylaşımında ameliyathaneden bir fotoğraf paylaştı. Ünlü oyuncunun, bebeği ile ilk göz göze geldiği ana ait karede oldukça mutlu olduğu görüldü. Ayrıca ünlü isim o fotoğrafı şu sözlerle paylaştı;

"Ömrümün en güzel doğum günü hediyesi... Yaklaşık 20 gündür tam zamanlı bir işe girdim. Güzem mesajlarınıza / aramalarına dönemiyorum bağışlayın. İyi dilekleriniz, armağanşarınız, yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Çevremde binlerce güzel insanla sarmalandığım için şükürler olsun."

Anne olan Songül Öden'in bebeğine ilk sözleri duygu doluydu

SONGÜL ÖDEN KİMDİR?

17 Şubat 1979'da Diyarbakır'da doğan Songül Öden, Zaza kökenli bir baba ve ev hanımı bir annenin kızı olarak dünyaya geldi. Bir abisi, bir kız kardeşi ve 3 ablası bulunmaktadır. Çocukluğu ve gençliği Ankara'da geçti; anne ve babasının ayrılmasıyla birlikte annesi ve kardeşleriyle Ankara'ya taşındılar.

Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Anasanat Dalı'ndan mezun olan Öden, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı'nda yarı zamanlı şan eğitimi aldı. Kariyerine Ankara Sanat Tiyatrosu, Ankara Deneme Sahnesi, Trabzon Devlet Tiyatrosu ve Diyarbakır Devlet Tiyatrosu'nda görev alarak başladı. Ayrıca özel tiyatrolarda da sahne aldı. Televizyon kariyerine 1999'da Ferhunde Hanımlar dizisiyle adım attı.

2005-2007 yılları arasında Kanal D'de yayımlanan Gümüş dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ ile başrolü paylaştı ve bu diziyle uluslararası alanda tanındı. Ardından 2011-2014 yılları arasında Kanal D ve FOX'ta yayımlanan Umutsuz Ev Kadınları dizisinde Yasemin karakteriyle başrolde yer aldı.

Songül Öden, 2011 yılında Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu için İyi Niyet Elçisi olarak seçildi. UNFPA'nın Türkiye'deki temsilcisi olarak savunmasız grupların haklarını savunmak için projelerde aktif rol almakta ve saha çalışmalarına katılmaktadır. Ayrıca UNFPA'nın çabalarını desteklemek için düzenli olarak tartışma panelleri ve sosyal farkındalık kampanyalarına katılmaktadır.

2002 yılında tiyatrocu Canberk Uçucu ile evlenen Öden, 2011 yılında boşandı. 2020 yılında iş insanı Arman Bıçakçı ile evlendi.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...