2023-02-06 15:45:08 | Son Güncelleme : 2023-02-06 15:50:43

Sosyal medya fenomeni Taha Duymaz, ailesiyle göçük altında kaldı

Sosyal medya hesabından yayınladığı yemek videoları ile tanınan Taha Duymaz, Hatay’da meydana gelen depremde ailesiyle birlikte göçük altında kaldı. Duymaz’ın kardeşi sosyal medya hesabından yardım çağrısında bulunarak adres bilgilerini paylaştı.

Sosyal medya fenomeni Taha Duymaz, ailesiyle göçük altında kaldı

Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde saat 4.17’de 7.7 şiddetinde deprem meydana geldi. Yaklaşık 30 saniye süren deprem; Diyarbakır, Kilis, Hatay, Adana, Osmaniye, Adıyaman, Gaziantep ve Malatya’da şiddetini gösterdi. Sosyal medya hesabından yayınladığı yemek videoları ile geniş hayran kitlesine sahip olan ve Hatay’da ailesiyle yaşayan ünlü fenomen Taha Duymaz’ın göçük altında kaldığı öğrenildi.

“TAHA DUYMAZ ENKAZ ALTINDA”

Ünlü fenomenin ablası Semiha Duymaz, sosyal medya paylaşımıyla Taha Duymaz ve ailesinin göçük altında kaldığını dile getirerek yardım çağrısında bulundu. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Semiha Duymaz, “Kardeşim Melek, Taha, Umut, halam ve eniştem enkaz altında. Lütfen yardımcı olun kimse bakmıyor olduğu bölgeye. Hatay Antakya, Betonsan Bedisabuncu Okul karşısı” ifadelerini kullandı.

 

Mavi Kadın
En Çok Okunanlar
Magazin
|
07 Şubat 2023 - 16:16
Haluk Levent'in kuzeni göçük altında hayatını kaybetti
Kahramanmaraş'ta 6 Şubat'ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerden sonra kahreden haberler peş peşe geldi. AHBAP derneği kurucusu Haluk Levent, ekibi ile birlikte afet bölgesinde yerini aldı. Adanalı olduğu bilinen Haluk Levent, küçük kuzeninin göçük altında kalarak hayatını kaybettiğini duyurdu.
Magazin
|
08 Şubat 2023 - 01:17
Acun Ilıcalı'dan Haluk Levent aracılığı ile büyük yardım!
Türkiye'yi yasa boğan Kahramanmaraş ve Gaziantep merkezli 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki iki depremin ardından göçük altında kalanlar için kurtarma çalışmaları sürerken deprem bölgelerine de adeta yardım akıyor. AHBAP derneği kurucusu Haluk Levent aracılığı ile yardım yapan ünlüler arasına  Acun Ilıcalı'dan dev bir yardım geldi. Ilıcalı, bölgeye 100 tır içme suyu ve 5 milyonluk eşya yardımı yapacağını duyurdu. Haluk Levent yardım haberini sosyal medya hesabından paylaştı.
Magazin
|
17 Şubat 2023 - 16:21
Survivor yarışmacısından yürek sızlatan paylaşım
Kahramanmaraş merkez üssü olarak meydana gelen iki büyük deprem 10 ilde yıkıma neden oldu. Binlerce kişinin hayatını kaybettiği depremde Surrvivor yarışmasında ünlüler takımında mücadele eden Aşkım Burçe Tunay’ın erkek arkadaşı enkazda kalarak hayatını kaybetti.