Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Sosyeteyi şoke eden ayrılık: Aslı Şen ve Metin Şen boşanıyor

Mavikadin>Magazin>Sosyeteyi şoke eden ayrılık: Aslı Şen ve Metin Şen boşanıyor

Ali Şen'in oğlu Metin Şen ve eşi Aslı Şen, boşanma kararı aldı. 22 yıllık evli çiftin bir süredir devam eden problemleri olduğu biliniyordu. Evliliklerini daha fazla sürdüremeyeceklerine karar veren çiftten Metin Şen, dava açtı.

Sosyeteyi şoke eden ayrılık: Aslı Şen ve Metin Şen boşanıyor

Sosyetenin iki ünlü ismi olan Aslı Şen ile Metin Şen çifti geçtiğimiz ocak ayında evliliklerinde 22 yılı bitirmişti fakat ünlü isimlerin boşanacakları haberi gündeme bomba gibi düştü. Sabah'tan Bülent Cankurt'un duyurduğu ayrılık haberi, sosyeteyi şok etti.

DAVAYI AÇTI

Bülent Cankurt, Aslı Şen ile Metin Şen'in boşanmaya karar verdiklerini, bu sözlerle duyurdu:

"Ayrıldıklarını en yakın çevrelerinin bile benim haberimden öğrendiği çift, sömestir tatilinde çocukları için birlikte Fransız Alpleri'ne tatile gitmiş, orada barışma sinyalleri vermişti. İstanbul'a döndükten sonra beraber bir kulübe eğlenmeye gidince herkes barıştıklarını düşünmüştü.

O günlerde, "Evliliğimizi kurtarmaya çalışıyoruz" dediklerini duyduğum çift, demek ki, sorunlarını çözememiş.

Metin Şen'in, geçen hafta boşanma davası açtığını öğrendim."

Sosyeteyi şoke eden ayrılık: Aslı Şen ve Metin Şen boşanıyor

UMRE POZLARI ELEŞTİRİLERİN HEDEFİ OLMUŞTU

Bilkent Üniversitesi mezunu 47 yaşındaki Aslı Şen, geçtiğimiz aylarda gittiği umre ziyaretinde kendi ürünlerini göstermesi ile gündem olmuş ve eleştirilerin hedefi haline gelmişti. Daha sonra bir açıklama yapan Şen, aslında ürünlerinin tutulması ile ilgili şükretmek için bu paylaşımı yaptığını açıklayarak çıkan haberlerin kendisini üzdüğünü söylemişti.

Sosyeteyi şoke eden ayrılık: Aslı Şen ve Metin Şen boşanıyor

BEYİN KANAMASI GEÇİRMİŞTİ

Diğer taraftan Ali Şen'in olduğu da bilinen Metin Şen, geçtiğimiz aralık ayında Bodrum'daki evlerinde bir beyin kanaması geçirmiş ve ailesi tarafından hemen hastaneye kaldırıldığı için hayatının kurtulduğu açıklanmıştı. Ardından eşi dahil ailesine bir teşekkür mesajı yayınlayan Metin Şen, sağlığına kavuşmuştu.

Sosyeteyi şoke eden ayrılık: Aslı Şen ve Metin Şen boşanıyor

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...