Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Süperstar Ajda Pekkan ‘Kızılcık Şerbeti’ dizisini yere göğe sığdıramadı!

Video>Yaşam>Süperstar Ajda Pekkan ‘Kızılcık Şerbeti’ dizisini yere göğe sığdıramadı!
Show Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkan gündemden düşmeyen Kızılcık Şerbeti bu kez de Ajda Pekkan’ın sahnesinde olay oldu.

Kızılcık Şerbeti dizişinde Fatih Karakteri ile boy gösteren Doğukan Güngör Ajda Pekkan’ı dinlemeye gidenler arasında yerini aldı. Şarkı söylediği sırada sahneden genç oyuncuya seslenen Pekkan, Kızıl Şerbeti hayranı çıktı. Ünlü şarkıcı her cuma diziyi bayılarak izlediğini ifade etti.

Bayramda çalışan isimler arasında Süperstar lakaplı şarkıcı Ajda Pekkkan’da vardı. Antalya’da sahne alan Pekkan’ı dinlemeye gelen Kızılcık Şerbeti’nin Fatih’i, genç oyuncu Doğukan Güngör dikkat çekti.

RTÜK tarafından aldığı cezalar ile gündemden düşmeyen Kızılcık Şerbeti dizisi 18. Bölümde yer alan kadına şiddet sahnelerinden sonra 5 hafta yayın cezası aldı. Bu cezalar birçok kişi tarafından eleştiri alırken Kızılcık Şerbeti dizisini savunan paylaşımlar gecikmedi.

Süperstar Ajda Pekkan ‘Kızılcık Şerbeti’ dizisini yere göğe sığdıramadı!

“BAYILARAK İZLİYORUM”

Genç oyuncu Doğukan Güngör, dizinin ara verildiği sürede ailesi ile vakit geçirmek için Antalya’yı tercih etti. Ajda Pekkan’ı Antalya sahnesinde izleyen Güngör, ünlü sanatçının kendisine seslenerek diziyi severek takip ettiğini ekibiyle beraber izlediğini söylemesi üzerine çok mutlu oldu. Pekkan, “Bayılarak izliyorum. Cuma akşamları hiçbir randevu alınmıyor, bütün ekibim ve arkadaşlarım izliyoruz. Çok tebrik ediyorum, bütün oyuncu arkadaşlara çok selam lütfen” ifadelerini kullandı.

Süperstar Ajda Pekkan ‘Kızılcık Şerbeti’ dizisini yere göğe sığdıramadı!

“NE KADAR GURUR DUYSAK AZ”

Sosyal medya hesabından o anları paylaşan Doğukan Güngör gönderisine “İnsan olduğu yere boşuna gelmiyor. Sevgili Ajda Pekkan, Antalya’da hem de konseri bölüp bütün ekibe sonsuz selamını, sevgisini, desteğini iletti. İyi ki varsın hep ol Kızılcık Şerbeti! Bütün ekip arkadaşlarım ne kadar gurur duysanız az” notunu düştü.


Editör : Sevim Kipritçi