Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Süre 9 saniye…Minyonların arasındaki Sünger Bob’u bulmak için üstün zekalı olmak gerekiyor!

Mavi Kadın>Keşfet>Süre 9 saniye…Minyonların arasındaki Sünger Bob’u bulmak için üstün zekalı olmak gerekiyor!

Resimde, Gru'yu dikkatle dinleyen bir grup minyon var. Ancak minyonların arasında gizli bir Sünger Bob var ve onu 9 saniye içinde bulmanız gerekiyor. İnsanların sadece %2'si Sünger Bob’u 9 saniye içinde fark edebildi. Peki onlardan biri misin? O halde kronometreni başlat ve Sünger Bob’u bulmak için görseli incelemeye başla!

Psikanalizlerin parçası olarak kullanılan optik illüzyonlar, görsel ve zekâ gelişimini destekliyor.
Psikanalizlerin parçası olarak kullanılan optik illüzyonlar, görsel ve zekâ gelişimini destekliyor.

Her geçen gün sosyal medyada birbirinden farklı optik yanılsamalar viral oluyor. Göz hilesi olarak adlandırılan optik illüzyonların temel dayanağı insan aklını kandırmaktır. Bu tür optik illüzyonlarda genellikle belirtilen süre içinde görüntüye odaklanılır ve aranılanı bulmak için çaba sarf edilir. Ancak tüm mesele zorluk beyninizin ne kadar hızlı çalıştığı ve zorluğu kaç saniyede çözmenizle alakalıdır. Hızlı kavrama yetisi kazanmak için her gün düzenli olarak optik illüzyon çözülmesi algı uzmanlarınca tavsiye ediliyor. Bu optik illüzyon testinde minyonlar ve Sünger Bob sarı renkte olduğu için gözlerin karışması çok normal. Olağanüstü gözlem becerilerine sahip kişiler, Sünger Bob’u zaman sınırı içinde bulabilir. Hazırsanız başlayabilirsiniz.

Süre 9 saniye…Minyonların arasındaki Sünger Bob’u bulmak için üstün zekalı olmak gerekiyor!

9 SANİYEDE SÜNGER BOB'U BULDUNUZ MU?

Optik illüzyon testlerinde görüntünün içinde kolayca görülemeyen gizli şeyler vardır ve bunların belli süre içerisinde bulmanız istenir. Bu testler gözlem becerilerinizi ve zekanızı test etmenin iyi bir yoludur. Zihinsel ve kavramsal yetilerine katkı sağlayan her optik illüzyonun algı noktası farklı olur. Söz konusu testte algı, yüzlerce minyonun arasında gözlem yeteneğinizi ve detaycılığınızı kullanarak Sünger Bob’u 9 saniyede bulmak.

Dikkatinizi resme odaklayın

Sünger Bob'u gördünüz mü?

Acele edin, zamanınız sona eriyor

Son 3 saniye…

Ve süre bitti.

Kaçınız Sünger Bob'u başarıyla buldu? 9 saniye içinde Sünger Bob'u görebildiyseniz keskin gözlere sahip olduğunuzu belirterek sizi tebrik ederiz. Mükemmel gözlem becerileriniz ve durumsal farkındalığınız var.

Süre 9 saniye…Minyonların arasındaki Sünger Bob’u bulmak için üstün zekalı olmak gerekiyor!

Sünger Bob’un nerede olduğunu merak ediyor musunuz? Sünger Bob’u hala arayanlar için çözümü aşağıda gösterdik. Minyonların arasında saklanan Sünger Bob görselin sağ üst tarafında görebilirsiniz.

Favori oturuş şekliniz sizi ele veriyor: İşte oturma şeklinize göre karakter analizi yapan kişilik testi

Gözler kalbin aynasıdır: Göz rengin senin hakkında ne söylüyor? İşte göz rengi kişilik analizi…

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Nefise Anlağan
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...