Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Survivor 2023'e katılacak ikinci isim açıklandı

Mavikadin>Magazin>Survivor 2023'e katılacak ikinci isim açıklandı

Survivor 2023 hazırlıkları son hız devam ediyor. Çekimlere haftalar kala yarışmacılar tek tek belli olmaya başladı. Acun Ilıcalı Survivor 2023'e katılacak ikinci ismi açıkladı.

Survivor 2023'e katılacak ikinci isim açıklandı

Her yıl izleyiciyi ekrana kilitleyen yarışma Survivor için yeni sezon hazırlıkları başladı. Başarılı televizyon adamı Acun Ilıcalı, Survivor izleyicisini heyecanlandırmaya devam ediyor. 

SURVİVOR 2023 KADROSU - YARIŞMACILARI KİMLER? 

Survivor 2023 senesindeki yeni sezon için anlaşma sağlanan ilk isim belli oldu. Herkesin şaşırdığı bu isim Berdan Mardini oldu. Yeni isimlerle anlaşmaya devam eden Acun Ilıcalı ve ekibi, Survivor 2023 yarışmacılarını duyurmaya devam ediyor. 

Survivor 2023'e katılacak ikinci isim açıklandı

SURVİVOR 2023 KADROSUNA BİR İSİM DAHA!

Acun Ilıcalı, Survivor 2023 yarışmasına dahil olan ikinci ismi açıkladı. Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada yeni sezonda yarışacak ünlülerden diğeri Ümit Erdim oldu.

Survivor 2023'e katılacak ikinci isim açıklandı

SURVİVOR 2023 NE ZAMAN BAŞLIYOR? 

Survivor 2023'ün yayınlanma tarihi henüz belli olmadı. Her yıl MasterChef'in bitimiyle başlayan yarışmanın bu yıl da aynı tarihlerde başlaması bekleniyor. MasterChef'in final haftasına ise 7 hafta kaldı.

Survivor 2023'e katılacak ikinci isim açıklandı

ÜMİT ERDİM KİMDİR?

Ümit Erdim, 15 Haziran 1985 tarihinde Kocaeli'de dünyaya geldi. İlkokul ve ortaokuldan sonra İzmit Atılım Anadolu Lisesini bitirdi. 1998–2003 yılları arasında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları'nda genç birimde oynadı. Burada tanıştığı Caner Özyurtlu ile beraber İstanbul'a geldi. Özyurtlu ile beraber Moda'da bir ajansa kaydoldular. Kariyerini bundan sonra tiyatro yerine televizyonla devam ettirdi. Böyle mi Olacaktı adlı dizide konuk oyuncu olarak başladığı sanat yaşamı Hayat Bilgisi, Gönül ve Selena adlı dizilerle devam etti. Birçok dizide rol aldı.

Katıldığı Can Dostum adlı köpek eğitim yarışmasında birinci olmuştur. Mike adında bir köpeği vardır. İstanbul'da bir lokanta işletmektedir. Ocak 2015'te 3. sezonu başlayan "Benzemez Kimse Sana" programında jüri üyeliği yaptı.

2019'dan itibaren pilotluk eğitimi almaya başladı.

Özel Hayatı

Ümit Erdim, 2017 yılında hostes Seda Çınar ile evlendi. Ardından 2018 yılında Ses ismini verdikleri kızları dünyaya gelen çift, 11 hafta önce ikinci kızları Ela'yı kucaklarına aldılar. 

Survivor 2023'e katılacak ikinci isim açıklandı

SEDA ÇINAR KİMDİR?

Seda Çınar 30 Ocak 1994 tarihinde İstanbul'da doğdu. Hosteslik ve tercümanlık yapan Seda Çınar, 2017 yılında oyuncu Ümit Edim ile tanışarak nikah masasına oturdu. O günden sonra sosyal medyada aktif olan Seda Çınar Erdim, şu an anneliğinin yanı sıra sosyal medya fenomenliği de yapmaktadır. 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...