Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Survivor Berdan Mardini: 15 günde, 6 kilo verdim, adada kalsaydım birbirimizi yerdik!

Mavi Kadın>Magazin>Survivor Berdan Mardini: 15 günde, 6 kilo verdim, adada kalsaydım birbirimizi yerdik!

Şarkıcı Berdan Mardini, 15 gün dayanabildiği Survivor'ın çekildiği Dominik'ten ülkesine geldi. Survivor Berdan Mardini, kendisini havaalanında karşılayan ailesiyle kavuşurken gazetecilerin sorularını yanıtladı; ''15 günde, 6 kilo verdim. İki hafta daha kalsaydım birbirimizi yerdik orada artık'' dedi.

Survivor Berdan Mardini: 15 günde, 6 kilo verdim, adada kalsaydım birbirimizi yerdik!

Şarkıcı Berdan Mardini'nin 'Survivor' macerası beklenenden kısa sürdü. Yarışma için Dominik'e giden Mardini, arkadaşları yarıştığı esnada, fenalaşarak hastaneye kaldırılmıştı. Yarışmadan ayrılma kararı alan ünlü isim memleketine döndü. Havaalanında annesi ve ailesi Mardini'yi karşıladı. Anne Mardini gözyaşlarına boğuldu. Berdan Mardini ise; ''Evlatlarımdan, ailemden 15 gün bile olsa uzak kalmam beni en çok zorlayan şey oldu'' dedi.

15 GÜNDE 6 KİLO VERDİM

Sakalları uzayan ve 15 günde 6 kilo veren Berdan Mardini; ''15 günlük süre zarfında 6 kilo verdim. Anamın yemeklerine hasret kaldım. Kokonat yemekten sürekli cırcır oldum. Ben size daha ne söyleyeyim arkadaşlar. Hep rivayettir dolaşır ya ‘orada kesin arkadan yemek veriyorlardır’ diye, o söyleyen arkadaşı yakalarsam öpeceğim. Survivor’da yemek verseler bana verirlerdi, birinin boğazını sıkacaktım artık. Bir 2 hafta daha kalsaydım birbirimizi yerdik orada artık'' dedi.

Survivor Berdan Mardini: 15 günde, 6 kilo verdim, adada kalsaydım birbirimizi yerdik!

SAĞLIĞI ETKİLENİNCE YARIŞMAYI BIRAKTI

Şarkıcı Berdan Mardini, Survivor 2023'e katılacak olan ilk açıklanan ünlü isimlerden biriydi ancak Survivor 2023'te yarışma esnasında tansiyonu düşen Mardini, hastaneye kaldırılmıştı. Burada tedavisi yapılan şarkıcı, daha sonra daha fazla yarışmada kalamayacağını açıklamıştı. Ünlü isim, yarışmada 15 gün kalabildi.

Acun Ilıcalı, Berdan Mardini'nin yarışmadan ayrıldığını; ''Sevgili Berdan Mardini, Survivor’a devam edemeyecek. Kendisi bu şartları bu kadar zor beklemediğini, daha fazla devam etme şansı olmadığını bize iletti'' sözleriyle duyurdu.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...