Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Survivor formatında radikal değişiklik! Acun Ilıcalı 'bıktım' diyerek açıkladı

Mavikadin>Magazin>Survivor formatında radikal değişiklik! Acun Ilıcalı 'bıktım' diyerek açıkladı

Acun Ilıcalı, Demet Akalın ve Jess Molho'nun sunduğu gündüz programın konuğu oldu. Yeni sezon için SMS oylamalarının kaldırıldığını açıklayan Ilıcalı, SMS oylama gelirlerinden de bahsetti.

Survivor formatında radikal değişiklik! Acun Ilıcalı 'bıktım' diyerek açıkladı

Acun Ilıcalı, katıldığı programda bu sezon değişen Survivor All Star formatı hakkında konuştu. Bu sezonda geçen sezondan farklı olarak SMS oylaması olmayacağını ifade eden Ilıcalı, SMS gelirlerine dair de bilgi vererek herkesi şaşırttı.

SURVIVOR'DA SMS  OY KULLANIMI RESMEN SON BULDU

Survivor 2024 hakkında açıklamalarda bulunan Acun Ilıcalı, bu sezon SMS oylaması yerine düello ile elemelerin gerçekleşeceğini belirtti. Bu sistemde, eleme adayı olan yarışmacılar arasında düello yapılacak, kötü performans sergileyen isim adaya veda edecek. Ünlü televizyoncu, Survivor 2024'te yarışacak olan Nagihan Karadere'yi duyururken, 'Nagihan Karadere, Survivor All Star 2024'te. SMS kullanmayacağız, işte fırsatın. Bakalım Nagihan, neler yapabileceksin' şeklinde bir paylaşımda bulundu.

Survivor formatında radikal değişiklik! Acun Ilıcalı 'bıktım' diyerek açıkladı

"HACKER ARKADAŞI OLAN ŞAMPİYON OLURDU"

İki sebep yüzünden sıkıldığını belirten Acun Ilıcalı, öncelikle Survivor yarışmacılarının SMS konusundaki yakınmalarından rahatsız olduğunu ifade etti. Ayrıca, Survivor izleyicisinin yanıldığı bir algıya da değindi. Ilıcalı, ''İkinci olarak SMS'ten para kazandığımızı zanneden bir seyirci grubu var. Tüm sezon SMS'ten elde ettiğimiz gelir, Survivor'ın bir bölümünde kazandığımız gelir etmiyor. Örneğin üç TL geliri var ya 1.5 TL vergi oluyor. Yüzde 50'si telekom şirketleri, yüzde 50 de formatçı kazanıyor. Bir milyon SMS gelse ne olur? SMS'i niye yaptık? İnternet koyarsak hacker arkadaşı olan şampiyon olur. İnsanların internette çözemediği sistem yok'' şeklinde konuşarak, SMS gelirlerinden ilk kez bahsetti.

 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...