Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Survivor Nagihan'ın kazancı dudak uçuklattı! 'Kaldığı müddetçe parayı almaya devam edecek'

Mavi Kadın>Magazin>Survivor Nagihan'ın kazancı dudak uçuklattı! 'Kaldığı müddetçe parayı almaya devam edecek'

Survivor yarışmasında yaşanan kavgalar 'Söylemezsem Olmaz' programında konuşuldu. Sunucuların iddiaları "Nagihan ve Turabi ile farklı anlaşma yapılmış" yönündeydi...  Programda Nagihan'ın haftalık aldığı ücret çok konuşuldu.

Survivor Nagihan'ın kazancı dudak uçuklattı! 'Kaldığı müddetçe parayı almaya devam edecek'

Turabi'nin yarışmadan ayrılması üzerine ve Nagihan'ın diskalifiye olmaktan son anda dönmesi gündeme gelirken Söylemezsem Olmaz ekibi konu hakkında çeşitli iddiaları öne sürdü...

Programda Didem Delen "Turabi'nin sosyal medya gücünün de çok büyük farkında olan bir isim Acun ve çok iyi bir yarışmacı olduğunun da. Onlar bu şekilde bir anlaşma kısa süreli bir anlaşma yaptıkları söyleniyordu, Nagihan da gidecek" dedi ve ekledi:

"Nagihan ve Turabi ile farklı anlaşma yapılmış diğer yarışmacılardan çünkü ikisi de reyting canavarı ikisi de çok yüksek marjinal karakterler."

Survivor Nagihan'ın kazancı dudak uçuklattı! 'Kaldığı müddetçe parayı almaya devam edecek'

AYLIK KAZANCI DİKKAT ÇEKTİ

Programdaki yorumcu "Nagihan'ın ne kadar para aldığını söyleyeyim atla deve değil, ayda 400 bin lira, haftada 100 bin lira üzerinden orada kaldığı müddetçe o parayı almaya devam edecek. Yapılan işe karşılık çok da büyük bir para değil" iddiasında bulundu.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...