Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Survivor Turabi hakkında çıkan haberlere ateş püskürdü

Mavi Kadın>Magazin>Survivor Turabi hakkında çıkan haberlere ateş püskürdü

Survivor All Star kadrosunda yer alan ancak yarışmaya sağlık sorunları nedeniyle veda eden Turabi Çamkıran, yarışmada istediği performansı gösterememişti. Sosyal medya hesabından tedavi sonrası yarışmaya tekrar katılacağı iddialarını yalanlayan Çamkıran, müzik piyasasına giriş yapacağını da duyurdu.

Survivor Turabi hakkında çıkan haberlere ateş püskürdü

Daha önce iki şampiyonluğu bulunan Survivor All Star’ın başarılı ismi Turabi Çamkıran, sağlık sorunları nedeniyle yarışmaya veda etmişti. Son olarak sosyal medya hesabından paylaşım yapan Turabi Dominik Cumhuriyeti'nde olduğu iddiaları yalanladı.

Ayrıca Turabi hayranlarına şarkı yaptığını ve yakında müzik piyasasına gireceğini duyurdu.

"MÜZİK DÜNYASINI SARSMAYA GELİYORUM"

Instagram hesabından tedavi sonrası yarışmaya tekrar katılacağı iddialarını yalanlayan Turabi yeni mesleğini de duyurdu. 

Müzik piyasasına gireceğini söyleyen Turabi, "İnanmayın arkadaşlar sahtekar hesaplara halen daha tedavim devam ediyor. Dominik'te değilim. Başka bir Latin ülkesindeyim. Sağlığımla savaşıyorum. Aynı zamanda yeni müzik kariyerim için besteler ve müzikler yapıyorum. Müzik dünyasını sarsmaya geliyorum. Değişik bir yorumla geliyorum. Herkes üzerine düşeni alacak parçalarım da... Turbo Turabi, 'Beybi beybi' yakında her yerde..."ifadesini kullandı.

HASTANE PAYLAŞIMIYLA HAYRANLARINI KORKUTTU

Survivor'a büyük iz bırakan Turabi Çamkıran, geçtiğimiz haftalarda hastanede sedye üzerinden paylaşım yaparak sevenlerini korkutmuştu.

Sosyal medya hesabından fotoğraf paylaşan Turabi, ‘’Kırık çıkık için geldik, yoğun bakıma alındık. Ağır enfeksiyon kapmışım. Ciğer iflas etmek üzereymiş.’’ açıklamasında bulunmuştu.

İkinci bir paylaşım daha yapan Çamkıran; "Ölmez sağ kalırsam kesinlikle dönem işlerinde olmalıyım. Şöyle kılıçlı, kalkanlı bir rol olsa iyi olmaz mıydı?" ifadelerini kullanmıştı.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : İrem Çınar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...