Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Survivor yarışmacılarının haftalık kazancı yok artık dedirtti!

Mavi Kadın>Magazin>Survivor yarışmacılarının haftalık kazancı yok artık dedirtti!

Survivor All Star 2024'ün yeni sezonunda tansiyon bir türlü düşmüyor. Son olarak Acun Ilıcalı'nın sandalye fırlattığı görüntüler yarışmaya damga vururken Turabi'nin elenmesiyle dengeler yine değişti. Sezonluk maliyetin 13 milyon dolar olduğu yarışmada yarışmacıların aldığı ücretlerle ilgili de yeni iddialar öne sürüldü. 

Survivor’ın son bölümünde Acun Ilıcalı yarışmacılara "Siz ne istiyorsunuz" diye sert çıkarak sandalye fırlatmasıyla hafızalara kazındı. 

Yarışmacılardan Mustafa Kemal’in yarışmadan ayrılmak istemesi sonrası Nagihan’ın, "Mustafa Kemal'in 9 aylık çocuğu var ve maddi olarak ihtiyacı var. Ben rica ediyorum lütfen geri döndürün" demesiyle yarışmacıların ne kadar kazandığı merak konusu oldu.

Survivor yarışmacılarının haftalık kazancı yok artık dedirtti!

HAFTALIK 60 İLE 100 BİN TL ARASINDA KAZANDIKLARI ÖNE SÜRÜLDÜ

Mustafa Kemal'in yarışmadan ayrılmak istemesi sonrasında Survivor'ın diğer yarışmacısı Nagihan, "Mustafa Kemal'in 9 aylık çocuğu var ve maddi olarak ihtiyacı var. Ben rica ediyorum lütfen geri döndürün" şeklinde açıklama yaptı.

Yarışmadaki diyaloglar sonrasında yarışmacıların kazancının ne olduğu merak edildi. Sosyal medyada yarışmacıların haftalık 60 bin TL ile 100 bin TL arasında para kazandıkları iddia edildi. 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...