Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Survivor Yunus Emre'nin Eşi Beria Özden 'Boşanma' iddialarına ilk kez cevap verdi!

Mavi Kadın>Magazin>Survivor Yunus Emre'nin Eşi Beria Özden 'Boşanma' iddialarına ilk kez cevap verdi!

Yunus Emre Özden, sık sık Survivor'da aldığı cezalarla gündeme gelse de, Aleyna ile olan yakınlığıyla da dikkat çekiyordu. Bu durumdan rahatsız olan Yunus Emre'nin eşi Beria Özden, sosyal medyada tepkisini dile getiriyordu. Özden, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla 'Boşanıyorlar' iddialarına ilk kez cevap verdi.

Survivor All Star'da disiplin cezaları ve tartışmalarıyla tanınan Yunus Emre'nin, son zamanlarda Aleyna ile olan yakınlığı dikkat çekiyordu. 

Bu durumdan rahatsızlık duyan Yunus Emre'nin eşi Beria Özden, sosyal medya hesaplarından bu yakınlığı sık sık eleştiriyordu.

Survivor Yunus Emre'nin Eşi Beria Özden 'Boşanma' iddialarına ilk kez cevap verdi!

YUNUS EMRE'NİN EŞİNDEN BOŞANMA İDDİALARINA CEVAP

Aleyna-Yunus Emre ilişkisinden rahatsız olduğunu belirten Özden, bebeğini kaybetmesinin ardından da Yunus Emre'ye "Aleyna'dan uzak dur" mesajını vermişti. Ancak, Aleyna ile Yunus Emre'nin yakınlığının devam etmesi üzerine Beria Özden, Instagram hesabında bulunan "Y.E." ibaresini kaldırmıştı. Bu hareketiyle, sosyal medyada boşanma söylentileri yayılmıştı.

Survivor Yunus Emre'nin Eşi Beria Özden 'Boşanma' iddialarına ilk kez cevap verdi!

Ancak, Beria Özden, boşanma iddialarına yine sosyal medya hesabından cevap verdi. Özden, Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla "Dedikodulara ve tuhaf haberlere inanmayın, itibar etmeyin" ifadelerini kullandı.

Beria Özden bu açıklaması ile, boşanma iddialarını yalanlamış oldu ve durumun doğru olmadığına da vurgu yaptı.

"HAVALİMANINDA BERİA SENİ BEKLİYOR"

Karısının yaptığı uyarıya rağmen Aleyna'ya yakın olmaya devam eden ve arasına mesafe koymayan Yunus Emre'nin bu tavrı dikkatlerden kaçmazken, yarışmanın son bölümde Yunus Emre'nin Aleyna'nın arkasından söyledikleri soyal medyada gündem oldu.

Survivor Yunus Emre'nin Eşi Beria Özden 'Boşanma' iddialarına ilk kez cevap verdi!

Eleme adayı olan Aleyna yarış alanına giderken "Hadi bak havalimanında Beria bekliyor" deyip gülen Yunus Emre bu sözleriyle karısının Aleyna'yı beklediğine vurgu yaptı.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : İrem Çınar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...