Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Survivor'da şok ayrılık: Ünlü isim erken pes etti!

Mavikadin>Magazin>Survivor'da şok ayrılık: Ünlü isim erken pes etti!

Survivor'da beklenmedik bir gelişme yaşandı. Ünlüler takımından bir isim adaya veda etmek istedi. Ünlü isimle yapılan görüşmeler sonrası emin olup olmadığı soruldu ancak ünlü isim kararını verdi ve yarışmadan ayrıldı.

Survivor'da şok ayrılık: Ünlü isim erken pes etti!

Ünlüler takımında yarışan isimlerden biri dün yarışmaya veda etti. Kurallar gereği yarışmadan ayrılan bu ünlüye, haber açıklanana kadar sosyal medyadan herhangi bir paylaşım yapması yasak. Survivor 2023 programında ünlünün ayrıldığı haberi verilene dek yarışmacı bir süre sessizliğini koruyacak.

BERDAN MARDİNİ SURVİVOR'DA NEDEN OYUNA ÇIKMADI, HASTALIĞI NEDİR, SAĞLIK DURUMU NASIL?

Survivor 2023'te kadınlar hem cinsleriyle yarıştığı sırada takım arkadaşlarının yanında rahatsızlandı. Sağlık ekipleri hemen Mardini'nin yanına gelerek ünlü isme müdahale etti. Daha sonra hastaneye kaldırılan Berdan Mardini erkeklerin karşı karşıya geldiği oyuna çıkamadı.

SURVİVOR'A VEDA EDEN ÜNLÜ İSİM KİM?

Ünlüler takımında en yüksek ücreti alan Berdan Mardini, tansiyonu düştükten sonra daha fazla dayanamayacağını söyleyerek yarışmadan ayrılmak istedi. Kendisiyle konuşan Acun Ilıcalı ve ekibi Mardini'nin kararlı olduğunu gördükten sonra ısrarcı olmadı. İddialara göre ünlü isim programda bu bilgi paylaşılana kadar sosyal medya veya herhangi bir basın aracılığı ile hiçbir paylaşım yapamayacak ve görüntü veremeyecek.

ACUN ILICALI'DAN AÇIKLAMA BEKLENİYOR

Berdan Mardini'nin son iki oyunda olmayışı Survivor izleyicisinin dikkatinden kaçmadı. Ünlü ismin, neden yarışmalarda olmadığı ile ilgili sosyal medyada haberler dönmeye başladı. Survivor 2023'ün bugün yayınlanacak yeni bölümünde Acun Ilıcalı'dan bir açıklama bekleniyor.

 

 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...