Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Survivor'da Yusuf Güney neden yok?

Mavikadin>Magazin>Survivor'da Yusuf Güney neden yok?

Survivor 2023'e katılacaklar arasında ikinci sırada yer alan ünlü şarkıcı Yusuf Güney'in programda neden olmadığı merak konusu oldu. Acun Ilıcalı, açıkladı.

Survivor'da Yusuf Güney neden yok?

Survivor'da bu hafta bir farklılık daha yaşanıyor. Ünlü isimlerden Ümit Erdim'in ilk hafta yarışmadan ayrılmasının ardından Berdan Mardini'nin yarışmadan çekilmesi gündem olmuştu. Şimdi de Yusuf Güney'in yarışmalarda görülememesi merak konusu oldu. Yusuf Güney, yarışmada neden yok Acun Ilıcalı açıkladı.

''YARIN AKŞAM GELECEK''

Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada Yusuf Güney'in de bu yıl her zamankinden daha zor olan Survivor şartlarına daha fazla dayanamayarak yarışmadan çekildiğini açıkladı. Konseyde yaptığı bu açıklama Ünlüler takımında şaşkınlık oluştururken Güney'in sağlık durumu merak edildi. Şarkıcının sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Survivor'da Yusuf Güney neden yok?

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...