Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Suyuna gitmezseniz o suda boğulursunuz! Yay burçlarının en sevmediği şeyler

Mavi Kadın>Burç yorumları>Suyuna gitmezseniz o suda boğulursunuz! Yay burçlarının en sevmediği şeyler

Heyecan, dediğiniz anda yaydan fırlamış bir ok gibi anında yanınızda beliren Yay burçları, Zodyak’ın en maceraperest burcudur. Merakları ve pozitif kişilikleri ile dikkat çeken Yay burçlarını hiç sinirli gördünüz mü? Eğer gördüyseniz siz zaten konuyu biliyorsunuzdur. Hayatınıza huzurlu bir şekilde devam edebilmek için Yay burcunun en sevmediği şeyler listesini yanınızdan ayırmayın.

Suyuna gitmezseniz o suda boğulursunuz! Yay burçlarının en sevmediği şeyler
Yay burçları Astrolojinin en deli dolu, en özgür en yerinde duramayan burcudur. Ailede, çevrenizde deli deli hareketleriyle dikkat çeken birisi varsa, muhtemelen Yay burcudur. Kafasına göre yaşayan, mutlaka bir konuda merakı olan Yay burçları maceracı yönleriyle ön plana çıkarlar. Genellikle insan ilişkilerinde yüzeysel davranan Yay burçları, olumlu tavırları, neşeli halleri ile bilinir. Hal böyleyken onları bir konuda sinirlenmiş olarak görürseniz; bilin ki bir mevzu var. Eğer o mevzu sizinle ilgiliyse en yakın istasyondan şehir dışına bir bilet alın.
 
Yay burçlarının katlanmadıkları, nefret ettikleri şeyler: 

KISITLANMAK

Biz Yay burcu diyoruz ama siz ‘’Özgürlük’’ olarak anlayın lütfen. Yay burçlarına herhangi bir şeyi yapamayacağını söyleyin ve sonra nasıl yaptığını oturup izleyin. Bu burç, sanki insan ilişkilerine iddia oynamak için gelmiştir. Yapamaz denilen her şeyi yapmayı görev bilir. Onu kısıtlayamazsanız. Her zaman gitmek istediği yerler, yapmak istediği işler va çalışmak istediği konular vardır. Yay burcu insanlarını kısıtlamaya çalışmak, saatte 150 km hızla uçabilen bir kuşu kafese kapatmaya benzer. Orada duracağına, ölse daha iyidir. Bu yüzden Yay burçları asla ama asla onları kısıtlayan kimseyi hayatlarında barındırmaz. 
 
Suyuna gitmezseniz o suda boğulursunuz! Yay burçlarının en sevmediği şeyler

DÜZENLİ VE MONOTON BİR HAYAT

Her zaman yeni deneyimlere açık olan Yay burcu için rutin ve monoton bir hayat , onu nefes alamadığı bir kutuda yaşıyormuş gibi hissettirecektir. Tahmin ettiğini üzere devlet memuru olmamaya yemin etmiş olan bu burç, her güne farklı bir gün olarak bakmayı seçer. Farklı yerler, farklı kültürler, farklı yemekler, farklı insanlar… vs. Yeter ki bir farklılık olsun, aynı şeyleri tekrar edemezler. Monoton bir hayat yaşayan insanları da sıkıcı bulurlar ve hayatlarında istemezler. 
 
Suyuna gitmezseniz o suda boğulursunuz! Yay burçlarının en sevmediği şeyler

ALDATILMAK

Yay burçlarının dürüstlük ile ilgili takıntıları vardır. Ufacık konular için söylenilen yalanlar bile onlar için ilişkilerine vurulan bir darbedir. Kendi de yalan söylemez, kendine de yalan söylettirmez. Doğal olarak carpediem mottosuyla doğmuş bu burca göre yalan söyleyip ilişkileri zedelemek için hayat çok kısa. 

Suyuna gitmezseniz o suda boğulursunuz! Yay burçlarının en sevmediği şeyler

KARAMSARLIK

Yay burcu, enerjisi yüksek ve girdiği her ortamda etrafa pozitiflik saçan bir burçtur. Dolayısıyla bir ortamdaki negatifliği hemen hisseder. Olumsuz duyguları hissettiği gibi kendi morali de bozulan Yay burcu, negatif enerji aldığı hiçbir ortamda durmaz, karamsar fikirlere sahip hiçbir insanla da arkadaş olmaz. 
 
Suyuna gitmezseniz o suda boğulursunuz! Yay burçlarının en sevmediği şeyler

ELEŞTİRİLMEK

Yay burcunun kendi kafasına göre bir hayat kurması, canı nasıl isterse öyle yaşaması bir çok kişi tarafından eleştirilir. Fakat özünde hem çok zeki hem de çok çalışkan olan Yay burçları, kendilerine dair gelen hiççbir eleştiriyi kabul etmezler. Emin olun her eleştiri anında ‘’Bir lafa bakarım laf mı diye, bir de söyleyene bakarım adam mı diye’’ sözünü içlerinden söylüyorlardır.  
 
Suyuna gitmezseniz o suda boğulursunuz! Yay burçlarının en sevmediği şeyler

ÖZGÜVENSİZLİK

Kendilerine olan güvenleriyle bilinen Yay burçları, özgüvensizlikten hiç haz etmez. Her insan tektir, biriciktir. Dolayısıyla ‘’Neden insanlar kendilerini başkalarına ispat etsinler ki? düşüncesiyle her insanın özgüvenli olması gerektiğini düşünürler. Etraflarında özgüvensiz insanlar olmasına izin vermezler. Çünkü özgüvensiz insanlar onların hayat hedeflerine ulaşmaya çalışırken yollarına takılan taşlar gibidir. 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Nermin Sekmen Halil
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...