Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Takıntılı hayranı Sibel Can'ı korkuttu

Mavi Kadın>Magazin>Takıntılı hayranı Sibel Can'ı korkuttu

Ünlü sanatçı Sibel Can'ın kendisini takıntı haline getiren hayranı ile başı dertte. Şarkıcı takıntılı hayranından tedirgin oldu.

Takıntılı hayranı Sibel Can'ı korkuttu
Takıntılı hayranı Sibel Can'ı korkuttu

Geçtiğimiz şubat ayında şarkıcı Sibel Can'ın Beykoz'daki evine girmeye çalışan ve sık sık hediye getirip kendisine vermeye uğraşan takıntılı hayranı ile başı derde girmişti. Sibel Can'a korkulu anlar yaşatan hayranı hakkında savcılık kararı verdi.

Türkiye'nin en önemli seslerinden biri olan ve geniş bir hayran kitlesine sahip ünlü şarkıcı Sibel Can, yaklaşık bir yıldız takıntılı hayranı ile zor günler yaşıyordu. Sibel Can'ın eski eşi Hakan Ural ile aynı sitede oturduğu Beykoz'daki evine sürekli gelerek hediyeler bırakmak isteyen hayran Sibel Can'ı tedirgin etmişti.

SİBEL CAN'IN ŞOFÖRÜ MÜDAHALE ETTİ

H.A. isimli hayran, getirdiği hediyeleri Sibel Can'ın kendisine vermek isteyip bu konuda diretince ünlü sanatçıyı tedirgin etti. Sibel Can evde olmadığını söyletti ancak H.A. üstelemeye devam edince Can'ın şoförü olaya müdahale ederek şahsı ikna etmeye çalıştı. Takıntılı hayranın diretmesinin ardından güvenlik güçlerine haber verildi. 

Takıntılı hayranı Sibel Can'ı korkuttu

SİBEL CAN ŞİKAYETTEN VAZGEÇTİ

H.A. ifadesinde Sibel Can'a kapüşonlu üst, kırmızı mum ve takım forması getirdiğini bunları hediye etmek istediğini ve taciz etmek istemediğini söyledi. Bunun üzerine savcılık Sibel Can'ın ifadesine başvurdu. Sibel Can hayranından şikayetçi olmadı ve dosya kapandı.

Takıntılı hayranı Sibel Can'ı korkuttu

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...