Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Tarkan, "Kuantum 51" albümü ile geri dönüyor: Çıkış tarihi belli oldu!

Mavi Kadın>Magazin>Tarkan, "Kuantum 51" albümü ile geri dönüyor: Çıkış tarihi belli oldu!

Tarkan, uzun süredir beklenen 'Kuantum 51' albümünün 14 Haziran'da çıkacağını duyurdu. Stüdyo çalışmaları ve paylaşımlarıyla dikkat çeken sanatçı, hayranlarını heyecanlandırdı.

Tarkan, "Kuantum 51" albümü ile geri dönüyor: Çıkış tarihi belli oldu!

Sosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla sürekli gündemde olan Tarkan, bir süredir albüm çalışmalarına odaklanmış durumda. Yeni albümün adını ve çıkış tarihini sosyal medya hesabından duyuran Megastar, son paylaşımında; "14 Haziran'a sadece 4 gün kaldı. Yakında albümüm sizlerle olacak, umarım beğenirsiniz" ifadelerini kullanarak sevenlerini heyecanlandırdı.

TARKAN'DAN HEYECANLADIRAN PAYLAŞIM

Tarkan'ın sosyal medyadaki paylaşımları ve açıklamaları sıkça tartışma konusu olmuş, özellikle "Sen Rahat Uyu" adlı marşı büyük yankı uyandırmıştı. Ünlü şarkıcı, önceki aylarda stüdyoda albüm hazırlığı sürecini paylaşarak yeni albüm hazırladığını duyurmuş ve süreci; "Utku Ünsal kardeşimle birlikte albümün mixlerini yapmak için günlerce stüdyoda yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Çok az zaman kaldı" şeklinde ifade etmişti. Tarkan, 'Kuantum 51' isimli yeni albümünün çıkış tarihini "Yeni albümüm 14 Haziran'da yayınlanacak, sizlerle olacak" şeklinde ifadelerle sosyal medya hesabından hayranlarına müjde vererek duyurdu.

Tarkan,

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...