Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Tarkan'dan sonra Gülşen'in de aldığı ücret ortaya çıktı

Mavikadin>Magazin>Tarkan'dan sonra Gülşen'in de aldığı ücret ortaya çıktı

Geçtiğimiz günlerde, İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Tarkan'a düzenlediği konser için 23 milyon 540 bin lira ödeme yaptığı açığa çıkmıştı. Aynı şekilde, Tunç Soyer'in, Gülşen konseri için "Sponsor karşıladı. Belediye kasasından bir kuruş çıkmadı" dediği olayda da İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Fuarcılık şirketi İZFAŞ tarafından 10 milyon 277 bin 50 liralık bir ödeme yapıldığı ortaya çıktı. Bu ödemenin 7 milyon 247 bin 50 lirası teknik organizasyon ve kulis ihtiyaçlarına harcanırken, 1 milyon 30 bin lirası Gülşen'e gittiği belirlendi.

Tarkan'dan sonra Gülşen'in de aldığı ücret ortaya çıktı

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin geçtiğimiz günlerde şehirde konser veren Tarkan'a ödediği ücret ortaya çıkmıştı. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Tarkan için daha önce "Tarkan yüce gönüllülük etti, tek kuruş almadan konser verdi" şeklinde ifade kullanmıştı ancak Tarkan'a 23 milyon 540 bin lira ödendiği ortaya çıkarken, şimdi ise yılbaşı konseri için Gülşen'e 10 milyon 277 bin 50 lira ödendiği belgelerle açığa çıktı. Sabah gazetesinin özel haberine göre; Tunç Soyer, iki konser için toplamda 33.5 milyon lira harcadı.

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NİN KASASINDAN GÜLŞEN'E 10 MİLYON LİRA

Sabah'tan Ceyhan Torlak'ın haberinde şu ifadeler yer alıyor:

"CHP'li Başkan Tunç Soyer'in 'Sponsor karşıladı. Belediye kasasından bir kuruş çıkmadı' dediği konser masraflarının Büyükşehir Belediyesi'nin Fuarcılık şirketi İZFAŞ tarafından ödendiği anlaşıldı. Böylece Tunç Soyer'in yalan söylediği belgelerle kanıtlanmış oldu."

Tarkan'dan sonra Gülşen'in de aldığı ücret ortaya çıktı

3 MİLYON 30 BİN LİRA ÜCRET ALDI

Sabah'ın ulaştığı belgelere göre; 31 Aralık 2022 tarihinde yılbaşı konseri veren Gülşen'in, İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden 3 milyon 30 bin lira ücret aldığı ortaya çıktı.

Tarkan'dan sonra Gülşen'in de aldığı ücret ortaya çıktı

Ayrıca Gülşen'e yılbaşı konseri kapsamında, teknik organizasyon ve kulis ihtiyaçlarının karşılanması, kiralama ve hizmet alımı işi için de toplamda 7 milyon 247 bin 50 lira ödendiği de belirlendi.

Tarkan'dan sonra Gülşen'in de aldığı ücret ortaya çıktı

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin CHP'li yönetimi, 10 milyon 277 bin 50 lira ödeme yaparken, konserin tüm masraflarını İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin iştiraki olan Fuarcılık şirketi İZFAŞ üstlendi.

Kaynak : Sabah Gazetesi
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...