Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Taze anne Vanessa Hudgens, doğum sonrası imajını yeniledi

Mavi Kadın>Magazin>Taze anne Vanessa Hudgens, doğum sonrası imajını yeniledi

Vanessa Hudgens, doğum sonrası imajını yenileyerek dikkatleri üzerine çekti! Yeni anne, Instagram'da paylaştığı videoda katmanlı ve dalgalı yeni saç modelini tanıttı.

Taze anne Vanessa Hudgens, doğum sonrası imajını yeniledi

Beyzbol oyuncusu Cole Tucker ile geçtiğimiz yıl Meksika'da dünyaevine giren oyuncu, Vanessa Hudgens mutlu haberi Oscar Ödülleri'nde karnını sergileyerek duyurmuştu.

Hudgens ve Tucker çiftinin bebeklerini 4 Temmuz 2024'te dünyaya geldi. Bebeğin cinsiyeti ve ismi henüz kamuoyuyla paylaşılmadı.

Yeni anne Vanessa Hudgens, doğum sonrası hemen bir saç değişikliği yaparak dikkatleri üzerine çekti. Ünlü oyuncu, Instagram'da paylaştığı bir video ile yeni saç kesimini tanıttı. Kucağına aldığı ilk çocuğunun ardından, daha kısa ve katmanlı bir saç modeli tercih eden Hudgens, yaz aylarına uygun bir görünüm elde etti.

Taze anne Vanessa Hudgens, doğum sonrası imajını yeniledi

Hudgens'ın yeni saç modeli, yüzü çerçeveleyen kıvrımlı katmanlar ve köprücük kemiklerine kadar uzanan dalgalı bir kesimden oluşuyor. Öncesinde beline kadar uzanan saçlarıyla bilinen Hudgens, şimdi ise taze ve uçuş uçuş bir stil sergiliyor.

"KENDİMİ İYİ HİSSETTİRDİ"

Hudgens paylaşımının altına, "Yeni kesilmiş ve fönlenmiş saçlar kendimi iyi hissettirdi," notunu düşen Hudgens, yeni görünümünden duyduğu memnuniyeti takipçileriyle paylaştı.

Geçtiğimiz hafta, Hudgens, Santa Monica'daki bir hastaneden çıktığı anları gösteren fotoğraflarını paylaşarak doğum yaptığını duyurmuştu. Ancak, bebeğinin adı veya doğum tarihi hakkında henüz bir açıklama yapmadı.

Taze anne Vanessa Hudgens, doğum sonrası imajını yeniledi

Kaynak : Mavi Kadın, instyle.com
Editör : Elif Demirtaş Bilir
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...