Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Teoman'dan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı paylaşımı!

Mavi Kadın>Magazin>Teoman'dan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı paylaşımı!

Son dönemde yaptığı açıklamalarla sık sık gündeme gelen ünlü şarkıcı Teoman, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla annesi Şaziment Yakupoğlu ile bir fotoğrafını paylaştı.

Teoman'dan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı paylaşımı!

Rock müziğin ünlü ismi Teoman, sosyal medya hesabı üzerinden annesi Şaziment Yakupoğlu ile beraber olduğu çocukluk yıllarına ait bir fotoğrafını paylaştı.

53 yaşındaki sanatçı, paylaşımına, "Annem bana eli öpülecekler listesi veriyor. 'Anneannen ve babaannen. Başka kimsenin elini öpmeyeceksin. Diğer insanların sadece elini sık.' notunu düştü.

Teoman'dan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı paylaşımı!

PAYLAŞIMINA BEĞENİ VE YORUM YAĞDI

Teoman'ın annesi Şaziment Yakupoğlu ile olan karesine beğeni ve yorum yağdı.

Daha önce yaptığı bir paylaşımda içine kapanık ve kitaplara düşkün bir çocuk olduğunu söyleyen sanatçı, o döneme dair anılarını dile getirdi. Teoman, paylaşımının altına çocukluk dönemleriyle ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

Teoman'dan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı paylaşımı!

ÇOCUKLUK YILLARINI ANLATTI

Yıllar öncesini anan 53 yaşındaki sanatçı, annesi Şaziment Yakupoğlu ile çekilen bu karesini yayınladı. Gönderisinde nasıl bir çocukluk geçirdiğinden bahseden Teoman, şu sözlere yer verdi:

"Ben topraklarımın değil, odamın insanıyım. Çocukken arkadaşlarımla futbol, misket oynamak yerine odama kapanıp kitaplarla vakit geçirirdim. Annemse küçükken yaşıtlarımla kaynaşayım isterdi. İnsanlarla konuşmaktan utandığım için evde tek başıma oturuyorum diye endişelenirdi. Gerçi değişen bir şey yok, hala öyle... O yıllarda kitaplara fazlaca düşkündüm ve kitap bizde pek de matah bir şey sayılmıyordu. Hele kuzenim sürmenaj olunca, annem korktu. Çok okuyanların kafayı yediğini düşünüyordu. Okurken çok heyecanlanır, adeta kitabın içine girerdim. Annem, 'Açma öyle gözlerini' derdi."

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : İrem Çınar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...