Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Tuba Büyüküstün yatırımlarıyla paraya para demiyor

Mavikadin>Magazin>Tuba Büyüküstün yatırımlarıyla paraya para demiyor

Oyuncu Tuba Büyüküstün kendisi gibi oyuncu Onur Saylak ile evliliğinden olan ikiz kızları Maya'yı ve Toprak'ı da alarak radikal bir kararla Fransa'ya yerleştiğini duyurmuştu. Ünlü ismin, Fransa'dan gayrimenkul yatırımları yaptığı ve burada haftalık yaklaşık 50 bin lira kazandığı ortaya çıktı.

Tuba Büyüküstün yatırımlarıyla paraya para demiyor

Onur Saylak ile 2011 yılında nikah masasına oturan Tuba Büyüküstün, 2017 yılında boşanmıştı. Bu evliliğinden ikiz kızları olan Büyüküstün, kızlarının eğitimi için Fransa'ya yerleştiğini duyurmuştu. Ünlü oyuncu, meğer Fransa'ya yerleşmeden önce burada yatırım yapmaya başlamış.

HAFTADA 50 BİN TL KAZANIYOR

40 yaşındaki Büyüküstün, Fransa'nın Germain bölgesinde ikiz kızlarıyla yeni bir hayata başladığı biliniyor. Burada kızlarıyla birlikte dilini geliştiren ünlü oyuncu, meğer 2019 yılında 1,5 milyon liraya Fransa'dan bir daire satın almış ve o zamandan beri daireyi haftalık 2 bin Euro'ya kiraya vererek ek gelir elde etmiş ancak Tuba Büyüküstün, kızlarıyla Fransa'ya taşınma kararından sonra bu daireye kızlarıyla kendisi taşınmış.

Tuba Büyüküstün yatırımlarıyla paraya para demiyor

Ardından yine aynı bölgede bir küçük daire daha alan oyuncu, bu kez ev için 900 bin EURO yani yaklaşık 19 milyon TL ödemiş. Şu anda yeni ek gelir kaynağı ve yatırım aracı olarak bu evi kullanan ünlü isim, bu evden de haftalık 2 bin 400 Euro yaklaşık 50 bin lira aldığı iddia edildi. 

Tuba Büyüküstün yatırımlarıyla paraya para demiyor

Farklı yatırımları da olduğu bilinen Tuba Büyüküstün'ün Fransa'da ne kadar yaşayacağı ve ülkesine ne zaman döneceği bilinmiyor.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...