Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Türk yapımcı Ramiz Özbay bir ilke imza attı! Elvis Presley’in evinde klip çekti

Mavikadin>Yaşam>Türk yapımcı Ramiz Özbay bir ilke imza attı! Elvis Presley’in evinde klip çekti

Türk yapımcı Ramiz Özbay usta sanatçı Elvis Presley’in evinde klip çekti. Bir ilke imza atan yapımcı ünlü şarkıcının evinin her detayına yer verdi. Klipte ayrıca Elvis Presley’in eşi Priscilla Ann Presley de yer aldı. 

Türk yapımcı Ramiz Özbay, Presley’in evi Graceland'da çekim yapan ilk kişi oldu. 
Türk yapımcı Ramiz Özbay, Presley’in evi Graceland'da çekim yapan ilk kişi oldu. 

1954 yılında müzik kariyerine başlayan Elvis Presley birçok esere imzasını attı. Dünya çapında bir ün yakalayan Presley ‘Rock’n Roll’un Kralı’ veya yalnızca ‘kral’ olarak biliniyordu. 

Kendi has dansı ve kıyafetleriyle adından söz ettiren gelmiş geçmiş en büyük sanatçılardan biri olan Presley, dünya üzerinde inanılmaz bir etki bıraktı. 42 yaşında hayatını kaybeden sevilen isim bugün yaşasaydı 88 yaşında olacaktı. 

 
PRESLEY’İN EVİ GRACELAND'DA ÇEKİM YAPAN İLK KİŞİ

Türk yapımcı Ramiz Özbay, Hollywood Efsaneleri serisi kapsamında gerçekleştirdiği yeni projesinde, Presley’in evi Graceland'da çekim yapan ilk kişi oldu. 

Özbay, “Daha önce çekilen bir Elvis filmi yapıldı ve 2022’de Oscar’a adaydı, fakat alamadı. ‘Priscilla’ filmi de yapıldı, 4 Kasım'da da vizyona girdi. Ancak bizim projemizin en önemli özelliği Elvis Presley’in yaşadığı evde çekilen ilk proje olması. Bu zamana kadar hiçbir klipte ya da filmde bu evden görüntüler yer almamış. Bunu ilk gerçekleştiren biziz” dedi. 

Türk yapımcı Ramiz Özbay bir ilke imza attı! Elvis Presley’in evinde klip çekti


''EVİNİN BİRÇOK KÖŞESİNİ KLİBE YANSITTIK''

Usta sanatçı Presley’in evinin birçok köşesini klip içinde yansıtıldığını söyleyen Özbay sözlerine şöyle devam etti: “Klipte gördüğünüz her şey orijinal. Elvis’in arabaları, uçakları, motorları, kıyafetleri, ayakkabıları, aksesuarları ve evinin birçok köşesini klibe yansıttık. Bütün klibi de Prescilla’nın imzaladığı Elvis’in iki gitarıyla çektim”

 

Kaynak : İhlas Haber Ajansı
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...