Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Türkiye Tek Yürek gecesinde duygusal anlar! Bestemsu Özdemir gözyaşlarını tutamadı…

Mavi Kadın>Magazin>Türkiye Tek Yürek gecesinde duygusal anlar! Bestemsu Özdemir gözyaşlarını tutamadı…

Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremden etkilenen vatandaşlar için dün akşam ortak yayınla bağış toplanmasının yanı sıra ünlü isimler geceye damga vurdu. Yardım toplamak için Türkiye Tek Yürek programına katılan ünlü oyuncu Bestemsu Özdemir, Hatay’dan yeni geldiğini söyleyerek gözyaşlarına hakim olamadı.

Türkiye Tek Yürek gecesinde duygusal anlar! Bestemsu Özdemir gözyaşlarını tutamadı…

Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen 7.7 ve 7.6 şiddetinde meydana gelen 10 ilde büyük yıkıma neden olan depremlerin ardından yaraları sarmak için yardım kampanyası düzenlendi. Türkiye, KKTC ve Azerbaycan'dan ulusal ve uluslararası 213 televizyon ve 562 radyonun katılımıyla yapılan "Türkiye Tek Yürek" kampanyasına yüz binlerce kişi bağış yaptı ve toplam miktar 115 milyar 124 milyon 528 bin TL oldu.

GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI

Depremzedeler için toplanan bağışın yanı sıra programda yaşananlar da sosyal medyada gündem oldu. Depremin ardından yardım yapmak için Hatay'a giden ünlü oyuncu Bestemsu Özdemir, programda bağışları toplarken konuşmakta zorluk çekerken duygusal anlar yaşadı. Hatay'dan yeni döndüğünü zor anlar yaşadığını söyleyen Özdemir, "Olayın fazla içinde bulundum o yüzden de zorlanıyorum" diyerek gözyaşlarına hakim olamadı.

Türkiye Tek Yürek gecesinde duygusal anlar! Bestemsu Özdemir gözyaşlarını tutamadı…

Bestemsu Özdemir, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla bağış yapan herkese teşekkür etti. Özdemir paylaşımda “Bu akşam tek yürek olan emek veren bağışlar yapan kumbaralarını açan canım halkımıza güzel insanlarımıza teşekkür ederim. Hep beraber yaralarımızı saracağız” ifadelerini kullandı.

Türkiye Tek Yürek gecesinde duygusal anlar! Bestemsu Özdemir gözyaşlarını tutamadı…

Ünlü dizi ve program yüzlerinden Barış Arduç, Berk Oktay, Burak Özçivit, Alişan, Deniz Baysal, Hande Erçel, Engin Akyürek, Esra Erol, Afra Saraçoğlu, Burak Deniz, Alp Navruz, Aslı Enver, Merve Dizdar, Barış Falay, Selahattin Paşalı, Özge Özpirinçci, Uğur Güneş, Murat Yıldırım, Mehmet Özgür, Birkan Sokullu, Cem Öğretir, Eda Ece, Melisa Aslı Pamuk, Serdar Tuncer, Hüsnü Şenlendirici, İsmail Hacıoğlu, Kadir Doğulu ve eşi Neslihan Atagül Doğulu, Seda Sayan, Sibel Can, Hasan Can Kaya, Yılmaz Erdoğan, Eser Yenenler, Aras Bulut İynemli, Demet Özdemir, Ezgi Mola, Halit Ergenç stüdyoya gelen isimler arasında yer aldı. Ekranın ünlü isimleri bağış için gelen telefonlara baktığı gece de yüksek miktarda yardım toplandı.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...