Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Tuvana Türkay İzzet Antebi için ağladığı haberlerine ateş püskürdü

Mavi Kadın>Magazin>Tuvana Türkay İzzet Antebi için ağladığı haberlerine ateş püskürdü

Oyuncu Tuvana Türkay, evliliğin eşiğinden döndüğü iş insanı İzzet Antebi ile yollarını geçtiğimiz nisan ayında ayırmıştı. Ayrılık acısı yaşayan Türkay'ın eski erkek arkadaşıyla anılarının olduğu bir bölgeden geçerken gözyaşlarına boğulduğu iddia edilmişti. Türkay, bu haberlere yaptığı paylaşımla cevap verdi.

Ekranlarda bir süredir uzak olan oyuncu Tuva Türkay, eski erkek arkadaşı iş insanı İzzet Antebi ile 1,5 yıl süren arkadaşlıklarını 2 ay önce noktalamıştı. Ayrılık acısını hala atlatamadığı iddia edilen Tuvana Türkay hakkında, geçtiğimiz günlerde İzmir Sığacık'a giderek burada Antebi ile anılarının olduğu yerlerde gözyaşlarına boğulduğu iddia edilmişti. Türkay bu iddialara ateş püskürdü.

"ÇOK AĞLADIM"

Tuvana Türkay'ın hala ayrılık acısı yaşadığı ve İzzet Antebi ile biten arkadaşlıkları nedeniyle zor günler geçirdiği iddia edildi. Geçtiğimiz gün arkadaşlarıyla Kale içine giden Türkay; "Adalı pansiyonun önünden geçtim. Dayanamadım içeriye girdim. Çok duygu yüklü anlar yaşadım. Çok ağladım. Güzel geçirilen zamanların kıymetini bilmek gerek" sözleri gündem oldu.

Tuvana Türkay İzzet Antebi için ağladığı haberlerine ateş püskürdü

İDDİALARA SİNİRLENDİ

Hakkında İzzet Antebi'yi unutamadığı ve ağladığı yönünde çıkan haberlere sinirlenen ünlü oyuncu, sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak daha önce orada Ata Demirer ile film çektikleri Olanlar Oldu filminin pansiyonunu ziyaret ettiği için duygulandığını ifade etti.

Tuvana Türkay İzzet Antebi için ağladığı haberlerine ateş püskürdü

OLANLAR OLDU FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Olanlar Oldu filmi İzmir'in Seferihisar ilçesine bağlı Sığacık'ta çekildi.

Tuvana Türkay İzzet Antebi için ağladığı haberlerine ateş püskürdü

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...