Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Ünlü çift tatil yapmak isterken dolandırıldı! Yıldız Çağrı Atiksoy: Tek tek ifşalayacağım

Mavikadin>Magazin>Ünlü çift tatil yapmak isterken dolandırıldı! Yıldız Çağrı Atiksoy: Tek tek ifşalayacağım

Ünlü oyuncu Yıldız Çağrı Atiksoy ve Berk Oktay bayram tatili için çıktıkları yolda şaşkına döndüler. Bungalov tatili yapmak isteyen çift, dolandırıcıların hedefi oldu. Yıldız Çağrı Atiksoy, sosyal medya hesabından sitem etti.

Ünlü çift tatil yapmak isterken dolandırıldı! Yıldız Çağrı Atiksoy: Tek tek ifşalayacağım

Berk Oktay ve eşi Yıldız Çağrı Oktay bayram tatili için Sapanca bungalov tatilini tercih ettiler. Bayram sabahı tatil yerine giden çift büyük bir sürpriz ile karşılaştı. Dolandırıcıların ağına düşen ünlü çift, karşılaştıkları manzara karşısında şoka uğradı.

Kaparo ödedikleri Sapanca’daki bungaloıv işletmesine gidince dolandırıldıklarını fark ettiler. Yıldız Çağrı Atiksoy, sosyal medya hesabından işletmeye ait sayfayı ifşa ederek yaşadıklarını takipçileri ile paylaştı. Çift, rezervasyon yaparken konaklama ücretinin yarısı olan 6 bin TL’yi banka hesabından işletme sahibine gönderdi.

Ünlü çift tatil yapmak isterken dolandırıldı! Yıldız Çağrı Atiksoy: Tek tek ifşalayacağım

“PEŞİNİZİ BIRAKMAYCAĞIM”

Oyuncu çift, tatil için gittikleri adreste bungalov evi bulamayınca parayı gönderdikleri kişiyi aradılar ancak ulaşamadılar. Atiksoy, telefona cevap vermediklerini dolandırıldıklarını sosyal medya hesabından “O paranın kat kat fazlası çıkacak sizden, rezil pislikler. Bizi dolandırmanın bedelini ödeyeceksiniz. Asla peşinizi bırakmayacağız. Telefon ettik, 'Yanlış numara' diye açtı yüzsüzler. Berk'i de beni de sosyal medyadan engellediler. İlk işimiz dava açmak olacak” notu ile paylaştı.

Ünlü çift tatil yapmak isterken dolandırıldı! Yıldız Çağrı Atiksoy: Tek tek ifşalayacağım

“TEK TEK İFŞA EDECEĞİM”

Yıldız Çağrı Atiksoy, bütün dolandırıcı sayfalara adeta savaş açtı. Sosyal medya hesabından takipçilerini uyaran oyuncu kimsenin mağdur olmaması için “ Bir dolandırıcı daha… 100 sayfa varsa 80’i böyle. Bir de utanmadan pişkin gibi sayfalarını da kapatmıyorlar, telefonlarını da değiştirmiyorlar, insanları kandırmaya devam ediyorlar. Rahatlıkları şaşırtıcı! Yakaladığım bütün sayfaları ifşalayacağım. Beni engelliyorlar, lütfen şikayet edin siz de.” İfadeleri ile bir bungalov hesabını daha paylaştı.

BU VİDEO DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR...

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sevim Kipritçi
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...