Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Ünlü fenomenin Özge Özacar pişmanlığı: 'Samimiyetsiz, kameralara oynuyor!'

Mavi Kadın>Magazin>Ünlü fenomenin Özge Özacar pişmanlığı: 'Samimiyetsiz, kameralara oynuyor!'

Kızılcık Şerbeti dizisine katıldığı andan itibaren sık sık medyada yer alan Görkem karakterini oynayan Özge Özacar, önceki gün marka yüzü olduğu bir davette hayranlarına olan tavırlarıyla eleştirildi. Ünlü isim hakkında, samimiyetsiz olduğu sözleri kısa sürede geniş kitlelerce yankı buldu.

Ünlü fenomenin Özge Özacar pişmanlığı: 'Samimiyetsiz, kameralara oynuyor!'

Ünlü oyuncu Özge Özacar, rol aldığı yapımlardaki performanslarıyla büyük övgü toplayan bir isim olarak biliniyor. Son günlerde ise bir ayakkabı markasının yeni sezon tanıtım davetinde marka yüzü olarak yer aldı ve etkinliğe ev sahipliği yaptı. Davet esnasında birçok kişiyle fotoğraf çektiren ünlü oyuncu, davet sürecindeki tutumu ve yaklaşımıyla sosyal medyada konuşulmaya eleştirilere neden oldu.

SOSYAL MEDYA FENOMENİNİN ÖZGE ÖZACAR PİŞMANLIĞI

Etkinlikte birçok ünlü ismin katıldığı sırada, bir sosyal medya fenomeni, Özge Özacar ile birlikte çekildikleri bir fotoğrafı sosyal medya hesabında paylaştı. Paylaşımının ardından takipçilerinin merak ettikleri soruları cevaplayarak, etkinlikle ilgili detaylardan ve Özge Özacar'ın tutumundan bahsetti.

Bir sosyal medya fenomeni, paylaşımı sırasında Özge Özacar'ın Kızılcık Şerbeti dizisinde canlandırdığı Görkem karakterine benzerliğine dikkat çekti ve fenomen kişi, bu paylaşımının hızla yayılmasıyla sosyal medyada geniş yankı uyandırdı. Fenomen, Özge Özacar için; "Bu oyuncu hanımın Görkem rolünü bu kadar iyi yapması tesadüf değil arkadaşlar. Hayatımda bu kadar samimiyetsiz, kameralara oynayan bir ünlü görmedim. Yüzü olduğu markanın davetinde 'içerik olsun' diye bir fotoğraf çekileyim dedim, Of pişmanlıktır" şeklinde ifade etti.

Hızla yayılan haberlere göre, birçok sosyal medya kullanıcısı, Özge Özacar'ın davranışlarının bahsedilen 'Görkem' karakterindeki özelliklerle uyumlu olduğunu belirtti.

Ünlü fenomenin Özge Özacar pişmanlığı: 'Samimiyetsiz, kameralara oynuyor!'

Ünlü fenomenin Özge Özacar pişmanlığı: 'Samimiyetsiz, kameralara oynuyor!'

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...