Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
08-05-2023 09:37 | Güncelleme : 08-05-2023 09:40

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’dan emeklilik paylaşımı!

Google News

Sevilen komedyen Cem Yılmaz, hafta sonunu anne ve babasıyla geçirdi. Sosyal medya hesabından o anları “Emekliler buluştuk” notu ile paylaştı.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’dan emeklilik paylaşımı!

Arog, Gora, Arif V 2016 fimleri ile büyük beğeni toplayan Cem Yılmaz, son olarak bir dijial platform olan Netflix’te yayınlanan Erşan Kuneri dizisi uzun süre gündemden düşmedi.

50 yaşındaki Yılmaz, Ahu Yağtu ile evliliğinden olan Kemal ile sessiz sakin bir hayatı tercih ediyor. Sosyal medya hesaplarını aktif kullanmayan Yılmaz, nadir paylaşımlarından birine imza attı. Anne ve babasıyla elinde değnek ile poz veren komedyen “Emekliler buluştuk” notunu düştü.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’dan emeklilik paylaşımı!

AMAN NAZAR DEĞMESİN!

Eğlenceli paylaşımı ile binlerce beğeni ve yorum alan Yılmaz, bir sonraki paylaşımında minyatür Truva atı ile pozunu paylaşarak “Tek kişilik Truva atım ve Ben” ifadelerini kullandı.

Paylaşımlarına ilk beğeni ve yorum kız kardeşi Özge ile evli olan ünlü komedyen Tolga Çevik’ten geldi. Çevik, kayınbiraderinin fotoğraflarına nazar boncuğu koymayı ihmal etmedi.

BU VİDEO DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR...

Kaynak : Mavi Kadın
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.